WPLV-14-S1 NT + HM 142 S1(внутрішній модуль)

від KRONOTERM
  • Модель WPLV-14-S1 NT в даний час є найпотужнішим з теплових насосів серії WPLV повітря / вода. Його инверторна технологія забезпечує користувачу велику економію; COP, який також був підтверджений сертифікатом TÜV. У поєднанні з внутрішнім блоком HM-142 S1 (який містить 200л бак) тепловий насос WPLV-14-S1 NT є ідеальним поєднанням для новобудов з площею до 200 м2 в залежності від ізоляції будівлі.
  • Виробник: KRONOTERM Країна виробник: Словенія Тип теплового насоса: Повітря - вода Теплова потужність: 10.6 (кВт) Потужність охолодження: 12.1 (кВт) Електрична потужність: 2.5 (кВт) Коефіцієнт перетворення: 5.1 Використовуваний холодоагент: R410a Режим роботи: Нагрівання / охолодження Максимальна температура подачі теплоносія: 55.0 (° С) Мінімальна температура навколишнього середовища: -20.0 (град.) Максимальна температура навколишнього середовища: 40.0 (град.) Рівень шуму: 67.0 (дБ) Напруга: 230.0 (У) Максимальна температура нагріву: 55.0 (° С) Гарантійний термін: 24 (міс)
Виробник KRONOTERM
Контактна інформація ТОВ "МГС", вул. НОВГОРОДСЬКА, б. 3-Б, м. XAPKIB, 61145, +38 057-730-01-00, office.mgs@mgs.net.ua, https://mgs-kronoterm.com.ua/
Детальна інформація щодо продукту https://mgs-kronoterm.com.ua/
Максимальна потужність, кВт 9,6
Технологія повітря-вода
COP 3,90

Річна економія
Річна економія: 33 500 грн / 28100 кВт·год*
29,3%
70,7%

Базове річне енергоспоживання на опалення 39722кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення WPLV-14-S1 NT + HM 142 S1(внутрішній модуль)

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.


450 840 грн
Ви економите: 33 500 грн за рік*