Wolf CGB-2К-24

від Wolf
  • Котел конденсаційний для опалення і гарачого водопостачання
  • Котли CGB-2 фірми Wolf виробляться трьох типорозмірів 14, 20 і 24 кВт та в двох виконаннях:  одноконтурне і двоконтурне (комбінований котел). В котлі CGB-2 реалізовані всі відомі на сьогодні технічні рішення для економічної та екологічної експлуатації: керування за температурою зовнішнього або внутрішнього повітря, окреме керування температурою подаючого та зворотнього теплоносія, за рахунок високоефективного насосу, лямбда контроль, дистанційне керування по проводах та через інтернет, робота в каскаді до 5 шт. Котли CGB-2 виробляються в Німеччині.
Виробник Wolf
Контактна інформація ПП "ФЛЮГЕР-ПЛАСТ", 79015 м. Львів, смт Брюховичі, вул. Ясна, 39, +38 032 239 34 04, +38 050 311 40 30, www.fluger.com.ua, drkj@wolf-ua.com
Детальна інформація щодо продукту www.wolf-ua.com
Технологія газовий котел
Максимальна потужність, кВт 24,0
Мінімальна потужність, кВт 7,2
Ефективність, % 108,0

Річна економія
Річна економія: 7 000 грн / 5700 кВт·год*
75,2%
24,8%

Базове річне енергоспоживання на опалення 39722кВт·год/рік


Річнеенергоспоживання після встановлення Wolf CGB-2К-24

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.