Wodtke Ray 10 кВт

від Wodtke
  • Пелетний інтер'єрний котел. Потужність 8, 10 кВт. ККД котла 94,2%. Автоматична подача палива. Вбудований бункер для пелет. Виробник- Wodtke, Німеччина. Камін встановлюєтьсяв житловому приміщенні.
  • Допустиме паливо: деревні пелети (Зольність < 0,7%); CE — відповідність; Тестування згідно DIN 18 894, EN 14 785; Мікропроцесорне управління; Протипожежні двері з відкидним механізмом; Димохід — Ø 100 мм; Вмонтований бункер, що вміщує 27 кг пелет; Електричний розпал; Підключення кімнатного термостату; Сенсор подачі повітря; Інтегрований захист від високої температури зворотнього трубопроводу (75˚С); Велика панель з склокераміки; Конструкція високої якості з подвійними стінками зі сталі та чавуну; Адаптер підключення зовнішньої подачі пелет; Декоративні скляні панелі на виході конвекції повітря; Регульовані ніжки; Блокування дверей для безпеки дітей; Запатентована технологія спалювання.
Виробник Wodtke
Контактна інформація Wodtke
Детальна інформація щодо продукту http://caxapa.ua/...
Технологія пелети
Максимальна потужність, кВт 10,0
Мінімальна потужність, кВт 2,0
Ефективність, % 94,4

Річна економія
Річна економія: 12 600 грн / 10300 кВт·год*
74,1%
25,9%

Базове річне енергоспоживання на опалення 39722кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення Wodtke Ray 10 кВт

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.