WMZ-UA

від Gross
  • Лічильник тепла / холоду призначений для обліку споживання кількості теплоти в закритих системах опалення вентиляції, індикації, зберігання та видачі інформації про параметри теплоносія і кількості споживаної теплової енергії. Використовується для комерційного обліку теплової енергії, спожитої невеликими адміністративними будівлями, офісами, котеджами, квартирами.
  • Теплолічильник призначений для комерційного обліку кількості спожитої теплової енергії в закритих системах теплопостачання в квартирах, котеджах й інших не промишление приміщень з горизонтальною розводкою. Теплолічильник складається з витратоміра і обчислювача з термопарами і є єдиним приладом обліку теплової енергії. Теплолічильники відповідають ДСТУ EN 1434-1: 2006. Клас точності теплолічильників 3 (2 на замовлення). Клас умов навколишнього середовища А. Температура навколишнього середовища 5 ... 55 ° С. Вимірювання температури відбувається від 4 до 95 ° С. Різниця температур термопреобразователей від 3 до70 К. Теплолічильник фіксує вплив зовнішнього магнітного поля 100 мТл. У пам'яті лічильника зберігаються дані за останні 10 років 18 місяців і 45 діб. Термін служби батареї не менше 6 років. Наявність оптопорт дозволяє виробляти дистанційні знімання інформації. Межі допустимої відносної похибки обраховане за формулою:
Виробник Gross
Контактна інформація ТОВ НВП "Вимірювальні системи", 02099, м. Київ, вул.Зрошувальна ,15-Б , тел. +380442077063, gross.ua
Детальна інформація щодо продукту http://gross.ua
Тип Квартирний
Accuracy Class 2
Призначення Механічний