WinLock Lux

від WinLock
  • Декоративні двері з МДФ накладкою для внутрішнього використання
  • Рама 60*40/2 мм. Гнутий відбійник 54*30 / 2 мм. 3 петлі (20 мм.). 4 антизрізи. Порошкове фарбування. Стулка гнутий профіль. Товщина полотна - 95 мм. Цільногнутий лист 1,2мм Двохконтурний ущильнювач по полотні. Утелювач полотна. Фрезеровані МДФ панелі товщиною 16/16 мм. Покриті захисною плівкою. Замок нижній моноблок Apecs 252(Або аналог). Замок верхній Apecs 257(Або аналог). Сердечник ключ-тумблер. Ручка розетка. Утоплена чашка. Антисверловка. Вічко із заслонкою Apecs 180 . Лиштва - 80 мм. (16 мм.) .
Виробник WinLock
Контактна інформація Winlock
Детальна інформація щодо продукту http://winlock.com.ua/
Товщина, мм 95
Теплопровідність, Вт/(м·К) 0,000
R, м²К/Вт 0,72

Річна економія
Річна економія: 900 грн / 700 кВт·год*
98,2%
1,8%

Annual energy baseline 39722кВт·год/рік


Annual energy after replacement of WinLock Lux

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.