WDS 6S / 4і-10-4-10-4і

від ВСКН
  • Система WDS 6S була створена як оптимальне рішення 6-тикамерних систем за доступною ціною. Вікна з цієї системи забезпечують значне зниження витрат на встановлення вікон при крупному будівництві, особливо при реалізації масштабних проектів.
  • Якісна тепло-і шумоізоляція, покращена системаводовідводу та легка очистка,завдяки гладкого фальцу між рамою та створкою. Класичний дизайн рами і створки добре підійде до будь-якого інтер'єру. Неперевершені статистичні показники вікна,завдяки використанню стального арміруючого профілю в рамі, створці та імпості. Надійність,довговічність, високий рівень навантажень.
Виробник ВСКН
Контактна інформація ТОВ «ВСКН», info@vskn.in.ua, (067) 5719174, 41600 Україна, м. Конотоп, вул. Комунальна, 5
Детальна інформація щодо продукту http://www.vskn.in.ua/
Матеріал ПВХ
Кількість шарів скла 3
Газовий склад камер Повітря
R, м²К/Вт 0,75

Річна економія
Річна економія: 2 400 грн / 2000 кВт·год*
91,3%
8,7%

Базове річне енергоспоживання на опалення 22944кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення WDS 6S / 4і-10-4-10-4і

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.