Windom delux / 4-14-4-16Ar-4LowE

від ОЛТА
  • WINDOM DELUXE - це українська 5-камерна профільна система з монтажною глибиною 70 мм Професійно підібрана рецептура компаунда забезпечує білизну і максимально глянцеву поверхню профілю. Завдяки збільшеній товщині склопакета (до 42 мм) ця профільна система має найвищу ступінь тепло- і звукоізоляції.
  • WINDOM DELUXE - це українська 5-камерна профільна система з монтажною глибиною 70 мм Професійно підібрана рецептура компаунда забезпечує білизну і максимально глянцеву поверхню профілю. Завдяки збільшеній товщині склопакета (до 42 мм) ця профільна система має найвищу ступінь тепло- і звукоізоляції. Переваги профільної системи WINDOM DELUXE: 1) Інновація. У 5-камерному профілі сконцентровані найкращі технічні напрацювання попередніх профільних систем, що дозволяє досягти ідеальних технічних показників. 2) Ідеальний білий колір. 3) Свобода дизайну. Вікно стане неповторним за рахунок вибору нестандартної віконної геометрії. 4) Енергозбереження. 5) Безпека. Ця профільна система характеризується високими показниками жорсткості. Готові вікна можуть бути укомплектовані противовзломной фурнітурою і броньованим склом. Висока якість профілю і комплектуючих, хороша система кредитування, відмінна логістика та систематичне підвищення кваліфікації співробітників вже дозволило завоювати повагу.
Виробник ОЛТА
Контактна інформація Олта, м. Київ, вул. Раїси Окіпної, 8-Б, тел.: +38 (044) 225 80 11, zakaz@olta.ua
Детальна інформація щодо продукту https://olta.ua/
Матеріал ПВХ
Кількість шарів скла 3
Газовий склад камер Аргон
R, м²К/Вт 0,77

Річна економія
Річна економія: 2 400 грн / 2000 кВт·год*
91,3%
8,7%

Базове річне енергоспоживання на опалення 22944кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення Windom delux / 4-14-4-16Ar-4LowE

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.