Winbau Optimum / 4i-10Arg-4-10Arg-4i

від ВікнаПарк
  • Вікна з класичним двокамерним склопакетом з внутрішнім i зовнiшним енергозберігаючим склом збережуть тепло оселі клієнта.
  • Вікна з класичним двокамерним склопакетом з внутрішнім енергозберігаючим склом збережуть тепло оселі клієнта.Технічна характеристика: Профіль — Winbau Optimum 3-х камерний (товщина 60мм). Склопакет - двокамерний энергозберiгаючий (4i-10Arg-4-10Arg-4i ) товщиною 32мм. Фурнітура — Roto NT Німеччина Вироби повністю відповідають ДБН В.2.6-31-2006 «ТЕПЛОВА ІЗОЛЯЦІЯ БУДІВЕЛЬ».
Виробник ВікнаПарк
Контактна інформація ВікнаПарк, м. Харьків, вул. Примерівська, 25/27, тел.: +38 (057) 751-21-20, oknapark@ukr.net
Детальна інформація щодо продукту http://oknapark.ua/
Матеріал ПВХ
Кількість шарів скла 3
Газовий склад камер Аргон
R, м²К/Вт 0,75

Річна економія
Річна економія: 2 400 грн / 2000 кВт·год*
91,3%
8,7%

Базове річне енергоспоживання на опалення 22944кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення Winbau Optimum / 4i-10Arg-4-10Arg-4i

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.


2 038 грн
за м²
Ви економите: 2 400 грн за рік*