Wilo-Yonos MAXO 30/0,5-12

від WILO
  • Високоефективний циркуляційний насос для систем опалення
  • Особливості/переваги: - Світлодіодна індикація заданої висоти подачі та повідомлення про несправність - Забезпечення доступності установки завдяки узагальненій сигналізації несправності - Електричне під’єднання зі штекером Wilo - Корпус насоса з катафорезним (KTL) покриттям захищає від корозії під час утворення конденсату - Індекс енергетичної ефективності (ІЕЕ) ≤ 0,23 - Під'єднання до мережі: 1~230 В, 50 Гц - Клас захисту: IP X4D - Номінальний тиск: PN10 - Допустимий діапазон температур теплоносія: -20…+110°С
Виробник WILO
Контактна інформація WILO, с.Чайки, Києво-Святошинський район, вул.Антонова 4, www.wilo.ua, info@wilo.ua, +38 044-393-73-83;
Детальна інформація щодо продукту http://productfinder.wilo.com/...
Товщина, мм 0
Теплопровідність, Вт/(м·К) 0,000

Річна економія
Річна економія: 0 грн / 0 кВт·год*
100,0%
0,0%

Базове річне енергоспоживання на опалення 22944кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення Wilo-Yonos MAXO 30/0,5-12

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.