WDS 8S / 4i-16-4-16-4i

від Niks-M
  • Вікна з інноваційної профільної системи WDS 8 Series, яка має унікальні енергозберігаючі властивості. Розширений двокамерний енергозберігаючий склопакет, шириною 40мм. Такі вікна ідеально підійдуть для скління приватних будинків, квартир і котетжей.
  • Характеристика віконного профилю WDS 8 Series: Опір теплопередачі: 1,45 Кількість повітряних камер: 6 Монтажна ширина: 82 Кількість контурів ущільнення: 3 Мін./Макс. ширина склопакету мм:44 Характеристика склопакету: Формула: 4-16-4-16-4i Кількість камер: 2 (3 скла) Кількість енергозберігаючих стекол: 1 Заповнення камер: Повітря Опір теплопередачі склопакета: 0,91 Фурнітура: AXOR K-3 (Україна)
Виробник Niks-M
Контактна інформація ТОВ "НІКС - М", м. Дніпро, вул. Робоча, 18, тел.: +38 (0562) 31-90-63, info@niks-m.com.ua, www.niks-m.com.ua/
Детальна інформація щодо продукту http://niks-m.com.ua/...
Матеріал ПВХ
Кількість шарів скла 3
Газовий склад камер Повітря
R, м²К/Вт 0,93

Річна економія
Річна економія: 2 800 грн / 2300 кВт·год*
90,0%
10,0%

Базове річне енергоспоживання на опалення 22944кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення WDS 8S / 4i-16-4-16-4i

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.