WDS 8 SERIES / 4i-16-4-16-4i

від ESKO
  • WDS 8 Series – віконна 6-ти камерна система шириною 82 мм. Вона має підвищену тепло- і звукоізоляцію, сучасний дизайн. Вікна з профілю WDS 8 Series поєднують функціональність, зручність і абсолютну безпеку. Завдяки ширині профілю 82 мм і шестикамерній конструкції рами і стулки, віконно-дверний профіль WDS 8 Series успішно застосовується у виробах від ПП “Європейські склопрозорі конструкції”, які встановлюються в I-ій кліматичній зоні України. Проте, велика частина тепловтрат вікна припадає не на профіль, а на склопакет. Система WDS 8 Series дозволяє встановлювати склопакети завширшки до 44 мм. При правильному монтажі такого вікна Вам не будуть страшні будь-які морози!
  • Вікна з українського профілю WDS 8 Series – це ідеальний варіант для сучасної оселі, вони відповідають найвищим вимогам якості і мають безперечні переваги. Конструкції WDS 8 Series під час експлуатації не змінюють своїх високих якісних храктеристик. Вони практичні, довговічні та чудово протистоять негативним погодним впливам і ультрафіолетовому випромінюванню. Вікна з WDS 8 Series дозволять суттєво заощаджувати на опаленні взимку та завжди підтримувати комфортний мікроклімат у приміщенні, адже відрізняються винятковими параметрами щодо теплоізоляції. У металопластикових конструкціях з даної профільної системи ми використовуємо лише німецьку фурнітуру преміум класу Siegenia Favorit. Завдяки конструктивним можливостям профільної системи, розширюються дизайнерські можливості та доповнюється, будь-який, архітектурний стиль. Профільні системи WDS 8 Series — це продукція високого рівня якості, яка відповідє всім діючим європейським та українським стандартам. Якість наших систем підтверджується європейськими та українськими сертифікатами.
Виробник ESKO
Контактна інформація ПП “Європейські склопрозорі конструкції”, kravchuk.irynav@gmail.com, +380322419861, м. Львів , вул Пасічна 93А, www.ppesko.lviv.ua
Детальна інформація щодо продукту http://www.ppesko.lviv.ua
Матеріал ПВХ
Кількість шарів скла 3
Газовий склад камер Повітря
R, м²К/Вт 0,90

Річна економія
Річна економія: 2 800 грн / 2300 кВт·год*
90,0%
10,0%

Базове річне енергоспоживання на опалення 22944кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення WDS 8 SERIES / 4i-16-4-16-4i

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.