Віконда Стандарт / 6-10-4-8Ar-4i ISO tech +

від ВІКОНДА
  • Прекрасне рішення на користь енергоефективності, економії на опаленні, комфортного мікроклімата та звукового режима за рахунок енергоефективного двокамерного склопакета з аргоном та 5-ти камерної профільної системи WDS 500. Плюс додаткова безпека через використання в склопакеті «товстого» зовнішнього скла (6 мм), на яке до речі можливо ставити сигналізацію
  • Енергозберігаючий та шумоізоляційний склопакет у поєднанні із 5-тикамерною профільною системою WDS 500 це: • Енергозбереження • Економія на опаленні • Комфортний звуковий режим Вікна з даним склопакетом рекомендується встановлювати в приміщення, що вихо- дять на шумну вулицю, проїжджу частину, будівельний або дитячий майданчик. По- кращена шумоізоляція досягається за рахунок використання скла різною товщини та дистанційних рамок з різною товщиною. Саме така комплектація дозволяє значно зменшити гучність звуку, що потрапляє в приміщення . А використання в склопакеті «товстого» зовнішнього скла (6 мм) суттєво під- вищує його міцність до небажаних втручань ззовні. Це особливо важливо для нижніх поверхів, мешканці яких час від часу потерпають від футбольних м’ячів, сніжків тощо. Крім того, лише на скло товщиною від 6 мм можна ставити сигналізацію
Контактна інформація ТОВ «Вікна Віконда», 50048 м.Кривий Ріг, вул.Ольховська 2О, 0 800 50 13 26, office@vikonda.ua, www.vikonda.ua
Детальна інформація щодо продукту http://vikonda.ua/...
Матеріал ПВХ
Температурна Зона ІІ зона
Кількість шарів скла 3
Газовий склад камер Аргон
R, м²К/Вт 0,72

Річна економія
Річна економія: 2 300 грн / 1900 кВт·год*
91,7%
8,3%

Базове річне енергоспоживання на опалення 22944кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення Віконда Стандарт / 6-10-4-8Ar-4i ISO tech +

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.


1 757 грн
за м²
Ви економите: 2 300 грн за рік*