Віконда Стандарт / 4Solar-10Ar-4-10-4 CLIMA tech +

від ВІКОНДА
 • Ідеальний вибір на користь енергоефективності, захисту від сонця та вигорання, економії на опаленні, заощадженні на кондиціонуванні, та при цьому гарного світлопропускання за рахунок сонцезахисного, енергоефективного двокамерного склопакета з аргоном та 5-ти камерної профільної системи WDS 500.
 • Енергозберігаючий та сонцезахисний склопакет у поєднанні із 5-тикамерною профільною системою WDS 500 це:

  • Енергозбереження
  • Економія на опаленні
  • Захист від сонця та заощадження на кондиціонуванні

  Завдяки склу зі спеціальним напиленням, склопакет виконує функцію захисту кімнат від сонячного впливу. Завдяки йому предмети в будинку менше перегріва- ються, в порівнянні із звичайним склопакетом. Це дозво- ляє заощадити на кондиціонуванні, витрати на яке в два рази вищі, ніж на опалення.

  • Захист від вигорання

  Склопакет захищає приміщення від шкідливого впливу ультрафіолетових променів. Тому, зайого допомогою можна вберегти меблі, шпалери в кімнаті від вигорання.

  • Високий рівень світлопропускання

  Склопакет відображає сонячну теплову енергію і захищає кімнати від спеки. Але, при цьому, він пропускає в приміщення максимальну кількість природного світла.

Контактна інформація ТОВ «Вікна Віконда», 50048 м.Кривий Ріг, вул.Ольховська 2О, 0 800 50 13 26, office@vikonda.ua, www.vikonda.ua
Детальна інформація щодо продукту http://vikonda.ua/...
Матеріал ПВХ
Температурна Зона ІІ зона
Кількість шарів скла 3
Газовий склад камер Аргон
R, м²К/Вт 0,69

Річна економія
Річна економія: 2 300 грн / 1900 кВт·год*
91,7%
8,3%

Базове річне енергоспоживання на опалення 22944кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення Віконда Стандарт / 4Solar-10Ar-4-10-4 CLIMA tech +

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.


1 726 грн
за м²
Ви економите: 2 300 грн за рік*