Waterkotte Eco Touch DS 5017.5 Ai

від WATERKOTTE
  • Тепловий насос Eco Touch DS класу "Вода-Вода". Теплова потужність: 18 кВт. (СОР - 7). Кольоровий тач-дисплей. Інтегрований тен 6 кВт. Керування через мережу інтернет.
  • Теплові насоси Eco Touch - вищий клас без компромісів Придбання нової системи опалення має довгострокові наслідки. Тому якщо Ви не бажаєте йти на компроміси, серія теплових насосів EcoTouch - це саме те, що Вам потрібно. При розробці цієї преміум-серії наші інженери просто прагнули створити кращі агрегати, які тільки можливі. З цієї причини використовувалися тільки самі якісні компоненти і деталі. Так виникли теплові насоси, у багатьох відношеннях беруть нову висоту. У всіх моделей відмінний коефіцієнт COP. Вони відносяться до найбільш ефективним приладів з наявних на ринку. Управління, як в смартфоні Для панелі управління вперше був використаний кольоровий сенсорний екран. В інноваційному програмному забезпеченні системи управління використовуються тільки символи, відомі по смартфонам. Завдяки цьому управління системою опалення стає неймовірно простим. Насоси EcoTouch серійно оснащуються веб-інтерфейсом і можуть бути підключені до мережі Інтернет. Додаток WATERKOTTE дозволяє мобільно управляти Вашим тепловим насосом. Для індивідуальних рішень Теплові насоси серій EcoTouch DS / DA були розроблені для систем опалення з окремим нагріванням питної води. Внутрішні пристрої володіють високими робочими характеристиками, від них можуть працювати з бойлерами великої місткості. Високоякісне обладнання в усіх відношеннях Тепловий насос DS 5018 Ai відрізняється високоякісним обладнанням, характерним для серії EcoTouch: кольорова сенсорна панель, гаситель вібрацій® Silenter і дизайнерський корпус блискучого білого або сталевого кольору.
Виробник WATERKOTTE
Контактна інформація ТОВ "Сахара", вул. Новоконстантинівська, 1В, м. Київ, тел.: +38 (044) 425-06-39, info@sahara.com.ua
Детальна інформація щодо продукту http://caxapa.ua/...
Максимальна потужність, кВт 18,0
Технологія повітря-вода
COP 7,00

Річна економія
Річна економія: 38 900 грн / 32300 кВт·год*
18,7%
81,3%

Базове річне енергоспоживання на опалення 39722кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення Waterkotte Eco Touch DS 5017.5 Ai

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.