Waterkotte Eco Touch Ai1 Geo 5013.5

від WATERKOTTE
  • Тепловий насос Eco Touch Ai1 Geo класу "Повітря-Вода". Теплова потужність: 18 кВт. (СОР - 6,0). Кольоровий тач-дисплей. Нержавіючий бойлер ємкістю 204л. Інтегрований тен 6 кВт. Керування через мережу інтернет.
  • Теплові насоси Eco Touch - вищий клас без компромісів Придбання нової системи опалення має довгострокові наслідки. Тому якщо Ви не бажаєте йти на компроміси, серія теплових насосів EcoTouch - це саме те, що Вам потрібно. При розробці цієї преміум-серії наші інженери просто прагнули створити кращі агрегати, які тільки можливі. З цієї причини використовувалися тільки самі якісні компоненти і деталі. Так виникли теплові насоси, що беруть нову висоту у багатьох відношеннях. У всіх моделей відмінний коефіцієнт COP. Вони відносяться до найбільш ефективних приладів з наявних на ринку. Управління, як в смартфоні Для панелі управління вперше був використаний кольоровий сенсорний екран. В інноваційному програмному забезпеченні системи управління використовуються тільки символи, відомі по смартфонам. Завдяки цьому управління системою опалення стає неймовірно простим. Насоси EcoTouch серійно оснащуються веб- інтерфейсом і можуть бути підключені до мережі Інтернет. Додаток WATERKOTTE дозволяє мобільно управляти Вашим тепловим насосом. Абсолютно вищий клас Тепловий насос Ai1 серії EcoTouch при виході на ринок справив фурор. Не дивно, адже він володіє найкращими робочими характеристиками, високоякісним обладнанням, найсучаснішою системою управління і багаторазово зазначеним нагородами дизайном. Вибираючи тепловий насос EcoTouch, Ви приймаєте розумне рішення. Ви створюєте затишок для себе і своєї сім'ї. Тепловий насос EcoTouch вищого класу буде багато років радувати Вас. Потужний, ефективний і малошумний Коефіцієнт COP насоса Ai1 досягає 5,1, завдяки чому він входить в число самих економічних теплових насосів в світі. Потужність, регульована так, щоб забезпечувалася економія енергії, становить до 18 кВт. Новий гаситель вібрацій Silenter® практично повністю поглинає шуми при роботі. Занадто гарний для технічного приміщення. Насос Ai1 був удостоєний багатьох нагород. Фактично, тепловий насос Ai1, що володіє вдалим дизайном і оптимізованими розмірами корпусу, відмінно впишеться в Вашу оселю.
Виробник WATERKOTTE
Контактна інформація ТОВ "Сахара", вул. Новоконстантинівська, 1В, м. Київ, тел.: +38 (044) 425-06-39, info@sahara.com.ua
Детальна інформація щодо продукту http://caxapa.ua/...
Максимальна потужність, кВт 18,0
Технологія повітря-вода
COP 4,40

Річна економія
Річна економія: 34 900 грн / 29200 кВт·год*
26,5%
73,5%

Базове річне енергоспоживання на опалення 39722кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення Waterkotte Eco Touch Ai1 Geo 5013.5

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.