Waterkotte DS 5036.4

від WATERKOTTE
  • Тепловий насос DS класу "Вода-Вода". Теплова потужність: 36,8 кВт. (СОР - 5,7). Кольоровий тач-дисплей. Керування через мережу інтернет.
  • Тепловий насос EcoTouch DS 5050T ефективно використовувати для об'єктів з низькими тепловтратами. Теплові насоси з діапазоном потужності 26-56 кВт мають широкі можливості для застосування як в приватному будівництві, так і для теплопостачання комерційних об'єктів. Тепловий насос EcoTouch DS 5050T може отримувати енергію від грунту, працюючи з системою зондів або колекторів або використовувати енергію води. Першокласне обладнання. Стандартне обладнання включає в себе, серед іншого: веб-інтерфейс, 4,3-дюймовий кольоровий сенсорний дисплей і інноваційне програмне забезпечення EasyCon. Таким чином, контроль і управління тепловим насосом можна здійснювати віддалено за допомогою смартфона або безпосередньо через сенсорний дисплей теплового насоса. Продуктивність на вимогу. Тепловий насос EcoTouch DS 5050T оснащений двома герметичними спіральними компресорами однакової потужності. Компресори можуть працювати окремо або разом, забезпечуючи відповідно 50% або 100% від номінальної потужності. Більшість робочого часу теплового насоса може бути покрито за допомогою одного компресора, що забезпечить додаткове підвищення ефективності. Приготування гарячої води. Підключення до теплового насосу станції приготування гарячої води EcoPack або ємнісного водонагрівача EcoStock дозволить створити повноцінну систему теплопостачання. Доступні бойлери об'ємом від 200 до 1000 літрів.
Контактна інформація ТОВ "Сахара", вул. Новоконстантинівська, 1В, м. Київ, тел.: +38 (044) 425-06-39, info@sahara.com.ua
Детальна інформація щодо продукту http://caxapa.ua/...
Максимальна потужність, кВт 36,8
Технологія повітря-вода
COP 5,70

Річна економія
Річна економія: 37 300 грн / 31100 кВт·год*
21,7%
78,3%

Базове річне енергоспоживання на опалення 39722кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення Waterkotte DS 5036.4

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.