Waterkotte Basic Line Ai1 Geo 5006.5

від WATERKOTTE
  • Тепловий насос Basic Line Ai1 Geo класу "Вода-Вода". Теплова потужність: 7,7 кВт. (СОР - 6,2). Монохромний дисплей. Нержавіючий бойлер ємкістю 170л. Інтегрований тен 6 кВт.
  • Теплові насоси серії Basic Line дозволяють ознайомитися з продукцією компанії WATERKOTTE навіть при обмеженому бюджеті. Теплові насоси серії Basic Line відрізняються високою якістю виготовлення, хорошими робочими характеристиками і вигідною ценой.Все в одному пристрої. Ai1 Geo є ідеальним рішенням для економних забудовників. Ai1 - означає «Все в одному». Комплектна система володіє всіма опалювальними функціями, необхідними для Вашого будинку. Ai1 є комплектна теплоцентраль. Взимку система Ai1 Geo відповідає за опалення, влітку - за охолодження, і цілий рік - за гарячу воду. Енергія з землі - це висока ефективність, низькі експлуатаційні витрати і практично безшумна робота. Гарне оснащення - просте управління. Стандартне оснащення включає в себе високоя- якісну панель управління, бойлер 170 л і погодозалежний регулятор. Завдяки опціональному веб-інтерфейсу NetBase системою Ai1 можна управляти по мережі Інтернет. Підходить для будь-якого житлового приміщення. Компактний прилад не займає багато місця. Завдяки красивому дизайну він ідеально впишеться в Ваші житлові приміщення. Basic Line Ai1 Geo - це надійний прилад, який буде Вас радувати довгі роки.
Виробник WATERKOTTE
Контактна інформація ТОВ "Сахара", вул. Новоконстантинівська, 1В, м. Київ, тел.: +38 (044) 425-06-39, info@sahara.com.ua
Детальна інформація щодо продукту http://caxapa.ua/...
Максимальна потужність, кВт 7,7
Технологія повітря-вода
COP 6,20

Річна економія
Річна економія: 38 000 грн / 31600 кВт·год*
20,4%
79,6%

Базове річне енергоспоживання на опалення 39722кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення Waterkotte Basic Line Ai1 Geo 5006.5

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.