Water Furnace 08 кВт

від Стала енергія
  • Якісний, простий в користуванні, надійний, довговічний американський тепловий насос Water Furnace 08 кВт (грунт-вода, вода-вода). Завод знаходиться безпсередньо в США, з понад як 20-ти річним досвідом виробництва. Компактний, екологічний, пожежобезпечний. Крім гарячої води і опалення, дає змогу кондиціонування. Теплові помпи Water Furnace від компанії «Стала енергія» це економія Ваших коштів в 4-10 разів.
  • Саме ці сучасні моделі американських теплових помп Water Furnace від компанії «Стала енергія» (грунт-вода, вода-вода) – це Ваша можливість без газу і дров забезпечити свій будинок, готель, дитячий садочок, школу, санаторій, басейн, промисловий об’єкт гарячою водою, опаленням та кондиціонуванням. Наші спеціалісти з багаторічним досвідом якісно і вчасно виконають всі роботи по влаштуванню різноманітних альтернативних джерел енергії на базі теплового насосу. Всі роботи виконуємо «під ключ». Компанія «Стала енергія» це фахівці з багаторічним досвідом влаштувань теплових помп з великою кількістю закінчених проектів, як великої, так і малої потужності. Це і санаторій в Трускавці, дитячий садочок в Дрогобичі, приватні будинки з басейнами і без, котеджі тощо. Джерелом тепла для цих теплових помп є: земля (вертикальні і горизонтальні зонди), підземні води, стічні води, каналізація, озера, річки. Наші теплові помпи мають високі коефіцієнти, потребують мінімум обслуговування та втручання в їх роботу. Отже, всім хто хоче різко скоротити витрати на гарячу воду, опалення і кондиціонування варто задуматися над таким простим рішенням, яке дає нам сама природа і пропонують висококваліфіковані спеціалісти компанії «Стала енергія».
Виробник Стала енергія
Контактна інформація Львівська обл., Пустомитівський р-н, с. Зимна Вода, вул. Дорошенка, 3. тел: 096-777-56-77, т./ф.:(032)295-77-00; e-mail: sale.se@ukr.net
Детальна інформація щодо продукту http://stala-energia.com.ua/
Максимальна потужність, кВт 10,6
Технологія вода-вода, грунт-вода
COP 5,30

Річна економія
Річна економія: 36 700 грн / 30600 кВт·год*
23,0%
77,0%

Базове річне енергоспоживання на опалення 39722кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення Water Furnace 08 кВт

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.