WarmHaus 17

від WarmHaus
 • Тведопаливні котли WarmHaus виготовляються виключно з жаростійкої котлової сталі 5-6 мм. Марки 09Г2С, за європейською технологією ( практично повна відсутність зварювальних швів у внутрішній камері згорання). Збільшена камера загрузки – дозволяє завантажити котел більшим об’ємом палива, що значно підвищує час горіння. При складанні використовуються виключно якісні та імпортні комплектуючі.

 • Номінальна потужність, кВт 17
  Площа обігріву 170 м. кв.
  Площа теплообмінника - 1,8 м. кв
  Габаритні розміри котла:

  • Довжина, мм - 1050
  • Ширина, мм - 580
  • Висота, мм - 1400

  Об'єм камери згорання л. - 87
  Об'єм водяної оболонки л. - 105
  Максимальна температура води,С

  • На виході котла - 90
  • На вході котла - 55

  Температура вихідних газів при оптимальному режимі, С - 140
  Максимальний робочий тиск, бар 1,5
  Необхіднасила тяги, ПА 40
  Висота димоходу не менше, м 6
  Діаметр труби димоходу, мм 159
  Маса котла (без води), кг - 300

Виробник WarmHaus
Контактна інформація м. Рівне, вул. Міцкевича 14/116, тел. 068-114-51-30, warmhaus.com.ua, e-mail - info@warmhaus.com.ua
Детальна інформація щодо продукту http://warmhaus.com.ua/...
Технологія біопаливні брикети, дрова
Максимальна потужність, кВт 17,0
Мінімальна потужність, кВт 12,0
Ефективність, % 85,0

Річна економія
Річна економія: 8 500 грн / 7000 кВт·год*
82,4%
17,6%

Базове річне енергоспоживання на опалення 39722кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення WarmHaus 17

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.


20 500 грн
Ви економите: 8 500 грн за рік*