Warm 30

від Warm
  • Котли WARM непотребують акумуляційної ємкості і додаткових джерел живлення, оскільки процесом горіння керує блок управління при вимкненні світла перекривається доступ повітря який проходить виключно через вентилятор (турбіну) і запобігає його закипанню. Дана схема горіння нагріває корпус теплообмінника вище 550 ° С, збільшуючи цим довговічність котла. Твердопаливний котел Warm 30 кВт призначений для опалення будь-яких приміщень, як промислового значення, так і житлових площею від 200 до 300 м². Для роботи котла використовуються : дрова, тирсові або торфові брикети, тирсові гранули, тирса, щепа. Округла конструкція котла та його висота 2,0м дозволяє розмістити у ньому велику камеру згоряння, разом з цим котел займатиме мало місця у приміщенні. В котел закладається певна кількість палива, яке розпалюється зверху і горить. При цьому горіння відбувається у верхніх шарах, а не знизу, як ми це звикли бачити в традиційних котлах. Завдяки згорянню палива розподільник повітря опускається нижче завдяки телескопічній трубі, а нагріті гази, віддаючи тепло нагрівають внутрішні стінки котла. Впроцесі роботи котел, завдяки нагнітаючій турбіні, робота якої регулюється електронним блоком управління, підримує задану температуру теплоносія, змінюючи подачу повітря та інтенсивність горіння палива. Саме завдяки турбіні непотрібний великий комин, достатньо 3,5 м від виходу з котла. В основі котла є стальний циліндр, навколо якого приварений інший стальний циліндр більшого діаметру. Сам виріб утеплений.
  • В основі роботи котла тривалого горіння використовується невигадливий спосіб - сірник згорає набагато повільніше, якщо її спалювати вертикально полум'ям вгору, ніж в перевернутої головкою вниз або горизонтально. Так, більшість котлів тривалого горіння використовують цей принцип спалювання палива, яке починає горіти у верхньому шарі (12-15 см) і в міру прогорання переходь на інше паливо зверху в низ, при цьому нижній шар просушується і згорає ефективніше. Котли WARM непотребують акумуляційної ємкості і додаткових джерел живлення, оскільки процесом горіння керує блок управління при вимкненні світла перекривається доступ повітря який проходить виключно через вентилятор (турбіну) і запобігає його закипанню. Дана схема горіння нагріває корпус теплообмінника вище 550 ° С, збільшуючи цим довговічність котла. Твердопаливний котел Warm 15 кВт призначений для опалення будь-яких приміщень, як промислового значення, так і житлових площею від 50 до 150 м². Для роботи котла використовуються : дрова, тирсові або торфові брикети, тирсові гранули, тирса, щепа. Найцікавішим є те, що від обраного Вами виду палива визначатиметься частота дозаповнення котла паливним матеріалом, розхід самого паливного матеріалу та кількість отриманого тепла. Спалювання різних видів палива може тривати від 14 до 120 годин. Округла конструкція котла та його висота 2,0м дозволяє розмістити у ньому велику камеру згоряння, разом з цим котел займатиме мало місця у приміщенні оскільки ширина котла становить 0.63м. в діаметрі. В онові роботи цього котла використовується звичайне горіння, аналогічне горінню сірника, яким ми хочемо присвітити в темному приміщенні. В котел закладається певна кількість палива, яке розпалюється зверху і горить. При цьому горіння відбувається у верхніх шарах, а не знизу, як ми це звикли бачити в традиційних котлах. Завдяки згорянню палива розподільник повітря опускається нижче завдяки телескопічній трубі, а нагріті гази, віддаючи тепло нагрівають внутрішні стінки котла. Впроцесі роботи котел, завдяки нагнітаючій турбіні, робота якої регулюється електронним блоком управління, підримує задану температуру теплоносія, змінюючи подачу повітря та інтенсивність горіння палива. Саме завдяки турбіні непотрібний великий комин, достатньо 3,5 м від виходу з котла. В основі котла є стальний циліндр, навколо якого приварений інший стальний циліндр більшого діаметру. Сам виріб утеплений. В передній частині котла зверху вмонтований нагнітач повітря, керований електронним блоком управління. В лицевій частині котла розташовані дверцята завантаження палива та дверцята для очищення котла від попелу. Також вмонтована труба подачі теплоносія та труба відбору теплоносія. Біля нагнітача повітря встановлена ємність нагріву повітря, яка покращує якість горіння. Переваги: котел високий, тому не займає багато місця в приміщенні, тривале верхнє горіння, видаляти попіл достатньо 2–3 рази в місяць, котел не потребує буферної ємкості, теплообмінник котла виготовлений зі сталі товщиною 7-8 мм.
Виробник Warm
Контактна інформація Warm, Львівська обл., Мостиський р-н., с. Твіржа к.т. тел.: +38 (098) 116-20-19, +38 (093) 441-25-85
Детальна інформація щодо продукту http://warm-kotel.net.ua
Технологія дрова
Максимальна потужність, кВт 30,0
Мінімальна потужність, кВт 9,0
Ефективність, % 85,0

Річна економія
Річна економія: 8 500 грн / 7000 кВт·год*
82,4%
17,6%

Базове річне енергоспоживання на опалення 39722кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення Warm 30

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.