VX 400 EV L

від VX
  • Побутова припливно-витяжна установка з пластинчатим рекуператором
  • Припливно-витяжної агрегат VX 400 EV призначений для вентиляції будинків і квартир, де необхідно мінімізувати витрати на нагрівання свіжого повітря і знизити настановну електричну потужність. Агрегат розроблений для настінного монтажу в підсобних приміщеннях, типу мийних, пралень та ін. Переваги: • Ефективне споживання електроенергії на нагрів припливного повітря • Укомплектований припливно-витяжної агрегат, готовий до запуску • Простота технічного обслуговування і монтажу • Зручність управління завдяки вбудованій контрольній панелі
Виробник VX
Контактна інформація ТОВ "Системейр", 04080, Україна, м. Київ, вул. В.Хвойки, 21, оф.528, тел.: +38 (044) 223-34-34, info@systemair.ua
Детальна інформація щодо продукту https://www.systemair.com/...
Тип теплоутилізатора пластинчатий
Ефективність, % 60,0

Річна економія
Річна економія: 0 грн / 0 кВт·год*
100,0%
0,0%

Annual energy baseline 22944кВт·год/рік


Annual energy after replacement of VX 400 EV L

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.