VP 18 Cooling Solar EK 9

від NILAN
  • Серія VP. Рекуперація активна (повітря / повітря-повітря / вода) Версія VP оснащена в стандартній версії функцією активної рекуперацією, приготування гарячої води, а також охолодження і нагрівання вентиляційного повітря. Версія VP 18 Cooling Solar ЕК9 додатково має змійовик в ємності ГВП для підключення сонячних колекторів або іншого джерела тепла та електрокотел потужністю 9 кВт. VP -18 - це обладнання, яке в невеликому корпусі містить функції, які відповідають індивідуальним потребам кожного будинку. VP -18 - це енергоефективне рішення для будівель площею до 200 м2 з вимогами до вентиляції до 325 м3 / год.
  • Серія VP 18 EK в стандартній версії має функції активної рекуперації, виробництво ГВП і нагрівання вентиляційного повітря. Крім того, пристрій оснащений електричним котлом потужністю 9 кВт. Комплектація VP 18 Cooling Solar EK 9: • Тепловий насос для нагріву припливного повітря і приготування гарячої води. • EK = електрокотел потужністю 9 кВт. • Два енергоефективних вентилятора. • Вбудовані фільтри класу G4. • 180-літрова ємність ГВС з подвійним емальовані зсередини • Електронно контрольований Анод. • Додатковий електронагрівач в ємності ГВП (1,5 кВт). • Стандартний контролер CTS 602 з дисплеєм і програматором. опціонально: • Solar = Додатковий змійовик в ємності ГВП для підключення сонячних колекторів або іншого джерела тепла. • Функція "Літо" = охолодження припливного повітря за допомогою теплового насоса.
Виробник NILAN
Контактна інформація ТОВ "ЮНІДЖІ", м. Київ, 03179, Брест-Литовське шосе, 8а, оф.217, тел.: 0443645383; www.unigy.com.ua; info@unigy.com.ua
Детальна інформація щодо продукту https://unigy.org.ua
Тип теплоутилізатора регенеративний з керамічним теплообмінником
Ефективність, % 85,0

Річна економія
Річна економія: 0 грн / 0 кВт·год*
100,0%
0,0%

Annual energy baseline 22944кВт·год/рік


Annual energy after replacement of VP 18 Cooling Solar EK 9

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.