VK INT 324/1-5 atmo VIT 31,5 кВт

від Vaillant
  • Опалювальний газовий котел з одноступеневим пальником, з можливістю приготування гарячої води в комбінації з ємнісним водонагрівачем Моделі потужністю від 25 до 56 кВт. Високий середній за опалювальний період ККД до 92% Вбудоване управління водонагрівачем Чавунний секційний блок теплообмінника Електронна система розпалу й контролю за наявністю полум'я
  • Одноступеневий низькотемпературний котел Чавунний секційний блок теплообмінника Система Pro-E (штекерна система електричних з'єднань) Високий середній за опалювальний період ККД до 92% Низький рівень викидів NOx <60 мг / кВт.год Електронна система розпалу й контролю за наявністю полум'я Серійне оснащення вбудованим датчиком перекидання тяги Електронна система діагностики, настроювання й пошуку несправностей (DIA-System) Вбудоване управління водонагрівачем Вбудована коммунікаційна шина 7-8-9 Колір: білий / платина Газовий опалювальний котел з атмосферним інжекторним пальником без вентилятора для режиму експлуатації зі змінною температурою котла. Може використовуватися в якості теплогенератора в установках, що забезпечують опалення та / або приготування гарячої води (у комбінації з водонагрівачем). Можливість використання як природного, так і зрідженого газу (при відповідному перенастроюванні). Вбудований електронний датчик температури котла, електронний датчик перекидання тяги, система розпалу й контролю полум'я Одноступеневий пальник з тепловідвідними керамічними стрижнями і автоматичним регулятором тиску газу Панель управління з вбудованою системою діагностики, регуляторами температури лінії і температури водонагрівача Підключення будь-яких аналогових регуляторів Vaillant (клеми 7-8-9) Регульовані по висоті ніжки котла Запобіжний обмежувач температури Місце для вбудовування регулятора calorMATIC (VRC 410s) Інструкції з монтажу та експлуатації російською мовою
Виробник Vaillant
Контактна інформація ДП "Вайлант Груп Україна", Україна, м. Київ, вул. Лаврська, 16, тел.: +38 (044) 339-98-40
Детальна інформація щодо продукту http://www.vaillant.ua/...
Технологія газовий котел
Максимальна потужність, кВт 31,5
Мінімальна потужність, кВт 9,4
Ефективність, % 92,0

Річна економія
Річна економія: 2 600 грн / 2100 кВт·год*
90,8%
9,2%

Базове річне енергоспоживання на опалення 39722кВт·год/рік


Річнеенергоспоживання після встановлення VK INT 324/1-5 atmo VIT 31,5 кВт

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.