Vitovent 300-W Hххх B300

від Viessmann
  • Компактна установка для система вентиляції з рекуперацією тепла, підходить для житлових приміщень площею до 370 м2 Настінна установка Діапазон регулювання об’ємних витрат повітря 0-300 м3/год; Автоматичний байпас для літнього періоду, із терморегулятором Вбудована електрична секція попереднього нагрівання (потужність відповідно до потреб, макс. до 1 кВт) Коефіцієнт ефективності рекуперації тепла відповідно до DIBt - 86% Клас енергоефективності згідно з Директивою ЄС № 1254/2014 - А/А+
  • ■ Забезпечує температурний комфорт і здоровий клімат у приміщенні. ■ Зменшує неприємні запахи. ■ Зручне керування за допомогою контролера Vitotronic 200 (від Vitocal або Vitodens) і використання спільних додаткових компонентів. ■ Можливість керування за допомогою окремого блока (додатковий компонент). ■ Збалансована вологість повітря запобігає пошкодженню будівлі. ■ Підвищений рівень захисту від зловмисників і шуму завдяки закритим вікнам. ■ Фільтрація зовнішнього повітря, особливо важлива для алергіків. ■ Економічні електродвигуни постійного струму забезпечують задану об’ємну витрату й збалансоване регулювання повітряного потоку, незалежно від статичного тиску. ■ Дуже високий коефіцієнт ефективності рекуперації тепла зменшує вентиляційну втрату тепла до мінімуму й дає змогу знизити витрати на опалення. ■ Захист від замерзання із функцією розпізнавання рівня зледеніння дає змогу знизити споживання електроенергії. ■ Вентиляційні пристрої з ентальпійними теплообмінниками підтримують збалансовану вологість повітря в будівлі. ■ Може використовуватися в енергопасивних будинках.
Виробник Viessmann
Контактна інформація Viessmann, tel: +380 44 3639841, e-mail: info-ua@viessmann.com, www.viessmann.ua, www.viessmann.com
Детальна інформація щодо продукту https://www.viessmann.ua/...
Тип теплоутилізатора пластинчатий
Ефективність, % 84,0

Річна економія
Річна економія: 0 грн / 0 кВт·год*
100,0%
0,0%

Annual energy baseline 22944кВт·год/рік


Annual energy after replacement of Vitovent 300-W Hххх B300

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.