Vitosol 200-FМ SV2F

від Viessmann
  • Плоский вертикальний сонячний колектор Vitosol 200-FM з абсорбером за технологією ThermProtect, що надійно захищає колектор від перегріву та від закипання в ньому теплоносія „„Технічні характеристики: - площа бруто: 2,51м² - площа абсорбера: 2,32м² - габарити: 1056х2380х90мм (ШхВхГ) - вага: 41кг - матеріал абсорбера - алюміній - оптичний ККД 81,3% - коефіцієнт тепловтрат k1: 3,675 Вт/(м²K) - коефіцієнт тепловтрат k2: 0,037 Вт/(м²K²) - об'єм рідни: 1,83 л - допустимий робочий тиск: 6бар - максимальна температура у стані простою: 145°С - підключення: 22мм
  • Високоефективні потужні плоскі колектори Vitosol 200-FM з абсорбером за технологією ThermProtect, що надійно захищає колектор від перегріву та від закипання в ньому теплоносія „„- Висока економія енергоресурсів при використанні не тільки для нагріву гарячої води, а і при підтримці системи опалення „„- Тривалий термін експлуатації завдяки виготовленню колектора із матеріалів стійких до корозії та впливу навколишнього середовища - Простий, швидкий і надійних монтаж колекторів завдяки використанню гнучких трубопроводів із нержавіючої сталі по принципу штекерних з’єднань „„- Універсальний монтаж колекторів – над даховим покриттям, з інтеграцією в дахове покриття, на фасаді, на плоскому даху або в будь-якому довільному місці „„- Вертикальне та горизонтальне розташування колектору „„- Привабливий дизайн, можливий вибір кольору рами із кольорової палітри RAL
Виробник Viessmann
Контактна інформація Viessmann, tel: +380 44 3639841, e-mail: info-ua@viessmann.com, www.viessmann.ua, www.viessmann.com
Детальна інформація щодо продукту http://www.viessmann.ua/...
Технологія Плоский
Ефективність, % 81,3

Річна економія
Річна економія: 4 100 грн / 3400 кВт·год*
21,5%
78,5%

Базове річне енергоспоживання на гаряче водопостачання 4272кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення Vitosol 200-FМ SV2F

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.