Vitoligno 100-S тип V10A 23 кВт

від Viessmann
  • Піролізний твердопаливний стальний котел Vitoligno 100-S Котел призначений для спалювання деревних полін довжиною до 50 см. Технічні характеристики: - номінальна теплова потужність: 23кВт - допустима температура подачі 95°С - мінімальна температура зворотної магістралі +65°С - допустимий робочий тиск 3бар - вага 502 кг - об'єм котлової води 93л - об'єм камери для палива 79л - ККД 91,5% - Габаритні розміри (ШхДхВ) 700х1373х1230мм - Середня температура димових газів 132,9°С - патрубок підключення димових газів 130мм - Мін. тривалість горіння 2,5г - вбудований теплообмінник для захисту котла від перегріву - маркування СЕ
  • Твердопаливний стальний котел Vitoligno 100-S в діапазоні теплової потужності від 18 до 45 кВт - котел призначений для спалювання деревних полін довжиною до 56 см - простота встановлення та обслуговування - висока енергоефективність роботи забезпечується піролізним принципом згоряння палива - високопродуктивний димосос з регулюванням обертів - процес спалювання контролюється простим в обслуговуванні електронним регулятором - в котлі установлено теплообмінник, який служить для захисту котла від перегріву при перериванні циркуляції - відсутність неприємних запахів завдяки герметичній конструкції завантажувальної камери і камери спалювання - простота механічної чистки теплообмінних поверхонь - камера спалювання зроблена з жаростійкого сплаву на основі карбіда кремнію - ручні шибери подачі первинного та вторинного повітря - велика завантажувальна камера забезпечує тривалі періоди спалювання - зручне завантаження деревних полін завдяки великому розміру дверцят камери спалювання та їх оптимальному розміщенню.
Виробник Viessmann
Контактна інформація Viessmann, tel: +380 44 3639841, e-mail: info-ua@viessmann.com, www.viessmann.ua, www.viessmann.com
Детальна інформація щодо продукту http://www.viessmann.ua/...
Технологія дрова
Максимальна потужність, кВт 23,0
Мінімальна потужність, кВт 23,0
Ефективність, % 91,5

Річна економія
Річна економія: 11 300 грн / 9300 кВт·год*
76,6%
23,4%

Базове річне енергоспоживання на опалення 39722кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення Vitoligno 100-S тип V10A 23 кВт

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.