Vitocal 300-G WWC 301.B13

від Viessmann
 • Теплова потужність 12,99кВт (в робочій точці 0/35)

  Основні відмінності:

  • температура подачі до +65°С
  • регулятор Vitotronic 200
  • електронний обмежувач пускових токів
  • система діагностики холодильного контуру (RCD)
  • електронний термо-регулюючий вентиль (EEV)
  • низький рівень шуму, <42дБ(А)
  • холодоагент R410A
  • живлення 400В

  Комплект поставки:

  • група безпеки
  • циркуляційний насос первинного контуру
  • циркуляційний насос вторинного контуру
  • циркуляційний насос для нагріву баку запасу гарячої води

  Сертифікат EHPA (Європейська Асоціація по Тепловим Насосам).

 • Теплова потужність 12,99кВт (в робочій точці 0/35) Основні відмінності: - температура подачі до +65°С - регулятор Vitotronic 200 - електронний обмежувач пускових токів - система діагностики холодильного контуру (RCD) - електронний термо-регулюючий вентиль (EEV) - низький рівень шуму, <42дБ(А) - холодоагент R410A - живлення 400В Комплект поставки: - група безпеки - циркуляційний насос первинного контуру - циркуляційний насос вторинного контуру - циркуляційний насос для нагріву баку запасу гарячої води Основні характеристики регулятора Vitotronic: - керування системою опалення в погодозалежному режимі - 1 прямий контур опалення і 2 контура зі змішувачем - нагрів баку запасу гарачої води - функція охолодження "natural cooling" - функція охолодження "active cooling" - керування додатковим джерелом тепла (котлом) - можливість диспетчеризації і інтегрування в систему "розумний будинок" - можливість дистанційного керування через internet Сертифікат EHPA (Європейська Асоціація по Тепловим Насосам)
Виробник Viessmann
Контактна інформація Viessmann, tel: +380 44 3639841, e-mail: info-ua@viessmann.com, www.viessmann.ua, www.viessmann.com
Детальна інформація щодо продукту http://www.viessmann.ua/...
Максимальна потужність, кВт 25,5
Технологія вода-вода
COP 4,40

Річна економія
Річна економія: 34 900 грн / 29200 кВт·год*
26,5%
73,5%

Базове річне енергоспоживання на опалення 39722кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення Vitocal 300-G WWC 301.B13

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.