Віконда Термо / 6-10-4-8Ar-4i ISO tech +

від ВІКОНДА
  • Прекрасне рішення на користь енергоефективності, економії на опаленні, комфортного мікроклімата та звукового режима за рахунок енергоефективного двокамерного склопакета з аргоном та 6-ти камерної профільної системи Віконда Термо. Плюс додаткова безпека через використання в склопакеті «товстого» зовнішнього скла (6 мм), на яке до речі можливо ставити сигналізацію. Існує можливість підвищити рівень безпеки за рахунок використання протизламної фурнітури.
  • В профільній системі "Віконда Термо" покращена система водовідведення і легкий догляд, завдяки нахилу дренажу з кутом 2°.Високий опір вітровим навантаженням, завдяки наплаву шириною 17 мм. Відмінно доповнює дизайн інтер'єру та екстер'єру, завдяки можливості ламінації. Ламінаційні плівки повторюють текстуру дерева або відтінки в стилі Хай-Тек.Енергозберігаючий та шумоізоляційний склопакет у поєднанні із 6-тикамерною профільною системою це:

    • Енергозбереження
    • Економія на опаленні
    • Комфортний звуковий режим

    Вікна з даним склопакетом рекомендується встановлювати в приміщення, що виходять на шумну вулицю, проїжджу частину, будівельний або дитячий майданчик. Покращена шумоізоляція досягається за рахунок використання скла різною товщини та дистанційних рамок з різною товщиною. Саме така комплектація дозволяє значно зменшити гучність звуку, що потрапляє в приміщення. А використання в склопакеті «товстого» зовнішнього скла (6 мм) суттєво підвищує його міцність до небажаних втручань ззовні. Це особливо важливо для нижніх поверхів, мешканці яких час від часу потерпають від футбольних м’ячів, сніжків тощо. Крім того, лише на скло товщиною від 6 мм можна ставити сигналізацію.

Виробник ВІКОНДА
Контактна інформація ТОВ «Вікна Віконда», 50048 м.Кривий Ріг, вул.Ольховська 2О, 0 800 50 13 26, office@vikonda.ua, www.vikonda.ua
Детальна інформація щодо продукту http://vikonda.ua/...
Матеріал ПВХ
Температурна Зона ІІ зона
Кількість шарів скла 3
Газовий склад камер Аргон
R, м²К/Вт 0,67

Річна економія
Річна економія: 2 200 грн / 1800 кВт·год*
92,2%
7,8%

Базове річне енергоспоживання на опалення 22944кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення Віконда Термо / 6-10-4-8Ar-4i ISO tech +

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.


2 059 грн
за м²
Ви економите: 2 200 грн за рік*