Віконда Термо / 4StR_Neo-12-4-8-4

від ВІКОНДА
  • Пропонуємо вікна з профільної системи Віконда Термо, яка до речі, є оптимальним рішенням в сегменті ціна-якість у комплектації з двокамерним багатофункціональним склопакетом. Економія на кондиціонуванні, теплозбереження, якість та статичність готового вікна - гарантовані.
  • Вікна з шестикамерної системи Віконда Термо , яка до речі, є вигідним рішенням в сегменті ціна-якість у комплектації з двокамерним багатофункціональним склопакетом, який дозволить економити енергоспоживання на кондиціонуванні - стануть в нагоді при будівництві та реконструкціях. Так, за підрахунками фахівців компанії AGC, постачальників скла для виготовлення сонцезахисних та енергоефективних склопакетів, економія за рік на одному стандартному вікні становить понад 400 грн. Чудові статичні показники, забезпечуються  завдяки використанню сталевого армуючого профілю 1,5 мм за формою замкнутого квадрата. До того ж якість вікон з профільної системи «Віконда Термо» підтверджена сертифікатом авторитетного німецького Інституту віконних технологій ift-Rosenheim. Завдяки тому, що система спроектована по формулі 70\40\6, з новим вікном ви отримаєте теплоізоляцію найвищого рівня та надійний захист від промерзань.
Контактна інформація ТОВ «Вікна Віконда», 50048 м.Кривий Ріг, вул.Ольховська 2О, 0 800 50 13 26, office@vikonda.ua, www.vikonda.ua
Детальна інформація щодо продукту http://vikonda.ua/...
Матеріал ПВХ
Температурна Зона ІІ зона
Кількість шарів скла 3
Газовий склад камер Повітря
R, м²К/Вт 0,67

Річна економія
Річна економія: 2 200 грн / 1800 кВт·год*
92,2%
7,8%

Базове річне енергоспоживання на опалення 22944кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення Віконда Термо / 4StR_Neo-12-4-8-4

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.


1 995 грн
за м²
Ви економите: 2 200 грн за рік*