Віконда Термо / 4Solar-14Ar-4-14-4

від ВІКОНДА
  • Склопакет шириною 40 мм з енергоефективним та сонцезахисним склом (2 в одному) - це надійний захист від холоду та від спеки одночасно. Такий склопакет із профільною системою Віконда Термо дозволяє зберегти набагато більше енергії, у порівнянні із звичайним однокамерним склопакетом. Взимку ваші вікна стануть надійним бар’єром захисту навіть від лютих морозів, а влітку допоможуть заощадити на кондиціонуванні. До речі якість вікон з профільної системи «Віконда Термо» підтверджена сертифікатом авторитетного німецького Інституту віконних технологій ift-Rosenheim
  • У поєднанні із двокамерним енергоефективним та сонцезахисним склопакетом система Віконда Термо дозволяє заощаджувати на опаленні взимку, та на охолодженні влітку. Надійна тепло- та шумоізоляція завдяки наявності 6-ти камер і можливості установки двокамерного склопакета товщиною до 40 мм робить цю профільну систему оптимальним рішенням в сегменті ціна-якість. Крім того чудові статичні показники, завдяки використанню сталевого армуючого профілю 1,5 мм за формою замкнутого квадрата. Завдяки такому склопакету предмети в будинку менше перегріва- ються, в порівнянні із звичайним склопакетом.
Виробник ВІКОНДА
Контактна інформація ТОВ «Вікна Віконда», 50048 м.Кривий Ріг, вул.Ольховська 2О, 0 800 50 13 26, office@vikonda.ua, www.vikonda.ua
Детальна інформація щодо продукту http://vikonda.ua/...
Матеріал ПВХ
Температурна Зона ІІ зона
Кількість шарів скла 3
Газовий склад камер Аргон
R, м²К/Вт 0,73

Річна економія
Річна економія: 2 400 грн / 2000 кВт·год*
91,3%
8,7%

Базове річне енергоспоживання на опалення 22944кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення Віконда Термо / 4Solar-14Ar-4-14-4

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.


2 007 грн
за м²
Ви економите: 2 400 грн за рік*