Віконда Термо / 4br-10-4-10-4i

від ВІКОНДА
  • Енергоефективний двокамерний склопакет з одним бронзовим склом та 6ти камерна профільна сиcтема Віконда Термо дозволить економити на опаленні, підвищити температуру в приміщенні мінімум на 3 градуса, та затінити приміщення. Бронзове тоноване в масі скло не тільки додасть вікну чи дверям вишуканості та стилю, особливо, якщо воно встановлено в ламіновану під дорогі породи дерева профільну систему, але й захистить приміщення від яркого сонячного світла та свторить тінь та затишок у приміщенні.
  • Щоб вікно виглядало незвичайним замовте двокамерний енергоефективний склопакет, одне скло якого має бронзовий колір. Це так зване бронзове скло в масі, тобто колір скло отримало ще при його виробництві. Таке рішення дуже вигідне та ідельне для приміщень, в яких є вимога до затінення та захисту від яскравого сонячного світла. Особливо гарно таке скло виглядає в ламінованих профильних системах. Поверхня профілю Віконда Термо може ламінуватися декоративною плівкою, що імітує забарвлення й фактуру натурального дерева: дуба, горіха, вишні, тощо. Чудові статичні показники, забезпечуються  завдяки використанню сталевого армуючого профілю 1,5 мм за формою замкнутого квадрата. До того ж якість вікон з профільної системи «Віконда Термо» підтверджена сертифікатом авторитетного німецького Інституту віконних технологій ift-Rosenheim. Якісно, оригінально, енергоефективно.
Контактна інформація ТОВ «Вікна Віконда», 50048 м.Кривий Ріг, вул.Ольховська 2О, 0 800 50 13 26, office@vikonda.ua, www.vikonda.ua
Детальна інформація щодо продукту http://vikonda.ua/...
Матеріал ПВХ
Температурна Зона ІІ зона
Кількість шарів скла 3
Газовий склад камер Повітря
R, м²К/Вт 0,63

Річна економія
Річна економія: 2 100 грн / 1700 кВт·год*
92,6%
7,4%

Базове річне енергоспоживання на опалення 22944кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення Віконда Термо / 4br-10-4-10-4i

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.


2 045 грн
за м²
Ви економите: 2 100 грн за рік*