Віконда Котедж / 6-16-4-14-4i

від ВІКОНДА
  • Віконда Коттедж - 6 камер в профілі з монтажною шириною 82 мм – це вигідне поєднання характеристик для енергоефективних рішень у комплектації із двокамерним енергоефективним склопакетом із різною товщиною дистанційних рамок ця система дозволяє заощаджувати на опаленні взимку, та підвищити рівень звукоізоляції та безпеки. До того ж використання в склопакеті «товстого» зовнішнього скла (6 мм) суттєво підвищує його міцність до небажаних втручань ззовні. Це особливо важливо для нижніх поверхів, мешканці яких час від часу потерпають від футбольних м’ячів, сніжків тощо. Крім того, лише на скло товщиною від 6 мм можна ставити сигналізацію.

  • В профілі Віконда Котедж кількість камер в рамі і стулці збільшено до 6, що значно підвищує теплозберігаючі можливості віконного профілю. Монтажна ширина 82 мм забезпечує високий рівень теплоізоляції і дозволяє значно економити на опаленні в зимовий період. Три контури ущільнення забезпечують ефективний захист від небажаного потрапляння вологи в кімнату. Завдяки елегантним округлим формам стулки і використанню нового штапика, а також високому глянцю поверхні, профільна система стане прекрасним елементом дизайну будь-якого приміщення. У комплектації із двокамерним енергоефективним склопакетом із різною товщиною дистанційних рамок ця система дозволяє заощаджувати на опаленні взимку, та підвищити рівень звукоізоляції та безпеки. До того ж використання в склопакеті «товстого» зовнішнього скла (6 мм) суттєво підвищує його міцність до небажаних втручань ззовні. Це особливо важливо для нижніх поверхів, мешканці яких час від часу потерпають від футбольних м’ячів, сніжків тощо. Крім того, лише на скло товщиною від 6 мм можна ставити сигналізацію.

Виробник ВІКОНДА
Контактна інформація ТОВ «Вікна Віконда», 50048 м.Кривий Ріг, вул.Ольховська 2О, 0 800 50 13 26, office@vikonda.ua, www.vikonda.ua
Детальна інформація щодо продукту http://vikonda.ua/...
Матеріал ПВХ
Кількість шарів скла 3
Газовий склад камер Повітря
R, м²К/Вт 0,77

Річна економія
Річна економія: 2 400 грн / 2000 кВт·год*
91,3%
8,7%

Базове річне енергоспоживання на опалення 22944кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення Віконда Котедж / 6-16-4-14-4i

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.