Віконда Котедж / 4i-16Ar-4-16Ar-4iTermoTech Euro

від ВІКОНДА
  • В профільній системі Віконда Котедж 6 камер та монтажна ширина 82 мм забезпечує високий рівень теплоізоляції і дозволяє по-європейськи економити на опаленні в зимовий період. Макисмальний рівень теплозбереження, захист від конденсату та економія на опаленні на найвищому рівні. Кількість камер в рамі і стулці збільшено до 6, що значно підвищує теплозберігаючі можливості віконного профілю. Енергозбереження європейського рівня можливо отримати, якщо обрати енергоефективний склопакет з двома листами і- скла та двома, камерами заповненими аргоном, так званий TERMO tech euro.

  • Монтажна ширина профілю Віконда коттедж 82 мм та 6 камер забезпечує високий рівень теплоізоляції і дозволяє значно економити на опаленні в зимовий період. Конструкція профілю дозволяє монтувати склопакети з поліпшеними показниками енергозбереження, сонцезахисту, шумоізоляції та безпеки. Три контури ущільнення забезпечують ефективний захист від небажаного потрапляння вологи в кімнату. Завдяки елегантним округлим формам стулки і використанню нового штапика, а також високому глянцю поверхні, профільна система стане прекрасним елементом дизайну будь-якого приміщення. Максимум енергозбереження можливо отримати, якщо обрати енергоефективний склопакет з двома листами і- скла та двома, камерами заповненими аргоном, так званий TERMO tech euro. Вікна зі склопакетом TERMO tech euro відповідають навіть європейським нормам з енергозбереження. Коефіцієнт опору теплопередачі на рівні 1.21 м 2 °С/Вт істотно перевищує існуючий в Україні стандарт енергоефективності. Склопакет TERMO tech euro дозволяє зберегти вчетверо більше енергії, у порівнянні із звичайним однокамерним склопакетом. Взимку ваші вікна стануть надійним бар’єром захисту навіть від лютих морозів.

    • Економія на опаленні

    За підрахунками фахівців компанії «Віконда» вікно зі склопакетом TERMO tech euro дозволяє економити на опаленні приміщення щороку. Загальний обсяг економії щорічно буде тільки зростати, особливо враховуючи постійне зростання цін на енергоресурси.

    • Досконалий захист від конденсату

    Використання двох енергозберігаючих листів скла і заповнення повітряних камер склопакета аргоном не тільки збільшують його енергозберігаючі властивості, але і дозволяють підвищити температуру внутрішньої поверхні скла.

Контактна інформація ТОВ «Вікна Віконда», 50048 м.Кривий Ріг, вул.Ольховська 2О, 0 800 50 13 26, office@vikonda.ua, www.vikonda.ua
Детальна інформація щодо продукту http://vikonda.ua/...
Матеріал ПВХ
Кількість шарів скла 3
Газовий склад камер Аргон
R, м²К/Вт 1,07

Річна економія
Річна економія: 3 100 грн / 2500 кВт·год*
89,1%
10,9%

Базове річне енергоспоживання на опалення 22944кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення Віконда Котедж / 4i-16Ar-4-16Ar-4iTermoTech Euro

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.