Віконда Котедж / 3.3.1i-14Ar-4-16Ar-4iSafeTech Euro

від ВІКОНДА
 • В профілі Віконда Котедж кількість камер 6, монтажна ширина 82 мм забезпечують високий рівень теплоізоляції і дозволяють по-європейськи економити на опаленні в зимовий період. Максимум енергозбереження, безпеку та шумозахист можливо отримати, якщо обрати до цього профілю енергоефективний склопакет з триплексом та двома, камерами заповненими аргоном. В поєднанні з профілем Віконда Котедж і фурнітурою Winkhaus activPilot досягається європейський клас безпеки вікна, а саме WK2. Такі вікна здатні «чинити опор» злому не менше трьох хвилин, їх також можна поставити на сигналізацію, щоб повністю захистити ваш будинок від посягань зловмисників. Використання триплексу в якості зовнішього скла практично виключає можливість випадкового розбиття скла стороннім предметом з вулиці. Ця перевага особливо важлива для жителів нижніх поверхів, які дуже часто страждають від каменів і феєрверків, м’ячів які потрапляють у вікна. Звукоізоляція на рівні 36 дБ еквівалентна зменшенню гучності стороннього шуму в 12 разів.

 • В профілі Віконда Котедж кількість камер в рамі і стулці збільшено до 6, що значно підвищує теплозберігаючі можливості віконного профілю. Монтажна ширина 82 мм забезпечує високий рівень теплоізоляції і дозволяє значно економити на опаленні в зимовий період. Три контури ущільнення забезпечують ефективний захист від небажаного потрапляння вологи в кімнату.Завдяки елегантним округлим формам стулки і використанню нового штапика, а також високому глянцю поверхні, профільна система стане прекрасним елементом дизайну будь-якого приміщення. Максимум енергозбереження, безпеку та шумозахист можливо отримати, якщо обрати енергоефективний склопакет триплексом та двома, камерами заповненими аргоном, так званий SafeTech Euro.

  • Економія на опаленні і кондиціонуванні
  • Відмінний захист від конденсату
  • Безпека класу WK2

  SAFE tech euro в поєднанні з профілем Віконда Котедж і фурнітурою Winkhaus activPilot дозволяє досягти європейського класу безпеки вікна WK2. Такі вікна здатні «чинити опор» злому не менше трьох хвилин, їх також можна поставити на сигналізацію, щоб повністю захистити ваш будинок від посягань зловмисників.

  • Захист від розбивання ззовні

  Використання триплексу в якості зовнішього скла практично виключає можливість випадкового розбиття скла стороннім предметом з вулиці. Ця перевага особливо важлива для жителів нижніх поверхів, які дуже часто страждають від каменів і фе- єрверків, м’ячів які потрапляють у вікна.

  • Поліпшена звукоізоляція

  Звукоізоляція на рівні 36 дБ еквівалентна зменшенню гучності стороннього шуму в 12 разів. Для порівняння: звичайні склопакети забезпечують лише 8-кратне зменшення гучності. SAFE tech euro стане відмінним вибором для людей з чутливим слухом, або для скління спальні та дитячої кімнати.

  • Відмінне світлопропускання

  Вікна SAFE tech euro залишаються максимально прозорими, пропускаючи в примі- щення до 73% сонячного світла. Отже, навіть якщо ваші вікна знаходяться на тіньовий стороні будинку, ви отримаєте достатньо світла для природного освітлення кімнати

Контактна інформація ТОВ «Вікна Віконда», 50048 м.Кривий Ріг, вул.Ольховська 2О, 0 800 50 13 26, office@vikonda.ua, www.vikonda.ua
Детальна інформація щодо продукту http://vikonda.ua/...
Матеріал ПВХ
Кількість шарів скла 3
Газовий склад камер Аргон
R, м²К/Вт 1,07

Річна економія
Річна економія: 3 100 грн / 2500 кВт·год*
89,1%
10,9%

Базове річне енергоспоживання на опалення 22944кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення Віконда Котедж / 3.3.1i-14Ar-4-16Ar-4iSafeTech Euro

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.