Віконда Комфорт / 4Solar-16Ar-4-16Ar-4i

від ВІКОНДА
  • Зустрічайте ексклюзивну пропозицію «Віконда комфорт», створену у відповідь до сучасних вимог приватного будівництва(і засклення котеджів) серед яких безпека, енергозбереження, сонцезахист, якість, дизайн та розумна ціна. В цій пропозиції встановлено багатофункціональний склопакет , який поєднує функції сонцезахисту та енергозбереження.
  • Готове рішення «віконда комфорт» поєднує найкращі показники функціональності та якості за дуже привабливою ціною. В цій пропозиції встановлено багатофункціональний склопакет , який поєднує функції сонцезахисту та енергозбереження. Сонцезахисне напилення знижує вплив ультрафіолетового випромінювання зберігаючи меблі та інтер'єр від вигорання та відбиваючи більшу частину тепла назовні. Високий рівень теплозберження забезпечує профільна система у поєднанні із двокамерним енергозберігаючим склопакетом. Зміцнення профілю армуванням товщиною у 1,4мм П-образної форми – додає статики готовому виробу та попереджує будь-які деформації.Ергономічна фурнітура Axor S + багатофункціональна і більш надійна, із функцією протизламу з двома протизламними відповідними планками.Віконні конструкції «Віконда комфорт» комплектуються зручними та надійними у використанні німецькими ручками Hoppe серії Compact.
Виробник ВІКОНДА
Контактна інформація ТОВ «Вікна Віконда», 50048 м.Кривий Ріг, вул.Ольховська 2О, 0 800 50 13 26, office@vikonda.ua, www.vikonda.ua
Детальна інформація щодо продукту http://vikonda.ua/...
Матеріал ПВХ
Кількість шарів скла 3
Газовий склад камер Аргон
R, м²К/Вт 1,00

Річна економія
Річна економія: 2 900 грн / 2400 кВт·год*
89,5%
10,5%

Базове річне енергоспоживання на опалення 22944кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення Віконда Комфорт / 4Solar-16Ar-4-16Ar-4i

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.