Віконда Класік / 6-14Ar-4i

від ВІКОНДА
  • Замовте однокамерний енергозберігаючий склопакет з аргоном, встановлений в профільну систему Віконда Класик, якщо у вас є потреба у енергозбереженні та шумоізоляції. Адже на шумозахисні властивості вікна впливає товщина листів скла склопакету та незначаню мірою заповлення камери арогном. Використання енергозберігаючого покриття на склі дозволяє зберегти тепло в зимовий період часу, а використання скла рiзноi товщини дозволяє досягти додаткової звукоізоляціi та безпеки.
  • "Віконда Класик" - у комплектації з однокамерним енергозберігаючим склопакетом з аргоном та пластиково-алюмінієвою дистанційною рамкою рекомендовано до застосування при заскленні житлових приміщень, де існує потреба у оптимальному співвідношенні цiна -функцiональнiсть. Використання енергозберігаючого покриття на склі та аргону дозволяє зберегти максимум тепла в зимовий період часу, а використання скла рiзноi товщини 4 та 6 мм дозволяє досягти ще й додатковоi звукоізоляціi. Скло однакової товщини вібрує з однаковою частотою, а рiзна товщина листів скла впливає на вібраційні коливання, значно зменшуючи гучність звуку, що потрапляє до приміщення. До того ж використання в склопакеті «товстого» зовнішнього скла (6 мм) суттєво підвищує його міцність до небажаних втручань ззовні. Це особливо важливо для нижніх поверхів, мешканці яких час від часу потерпають від футбольних м’ячів, сніжків тощо. Крім того, лише на скло товщиною від 6 мм можна ставити сигналізацію.

Контактна інформація ТОВ «Вікна Віконда», 50048 м.Кривий Ріг, вул.Ольховська 2О, 0 800 50 13 26, office@vikonda.ua, www.vikonda.ua
Детальна інформація щодо продукту http://vikonda.ua/...
Матеріал ПВХ
Температурна Зона ІІ зона
Кількість шарів скла 2
Газовий склад камер Аргон
R, м²К/Вт 0,71

Річна економія
Річна економія: 2 300 грн / 1900 кВт·год*
91,7%
8,3%

Базове річне енергоспоживання на опалення 22944кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення Віконда Класік / 6-14Ar-4i

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.


1 753 грн
за м²
Ви економите: 2 300 грн за рік*