Віконда Класік / 4Solar-16п-4 Clima Tech

від ВІКОНДА
  • Склопакет , в якому використовується скло із спеціальним піролітичним покриттям забезпечує поєднання властивостей енергозбереження, захисту від сонця, світлопропускання, прозорості та естетичного зовнішнього вигляду і дозволяє відразу вирішити кілька функцій.
  • Конструкції із профілю Віконда Класик з таким склопакетом дозволять мінімізувати витрати на енергоносії за рахунок використання в ньому спеціального скла з піролітичним покриттям, яке захищає від сонця та зберігає тепло одночасно. Склопакет відображає сонячне випромінювання конкретного діапазону хвиль, дозволяючи пропускати все- редину будівлі максимальну кількість природного світла, в той час як більша частина теплової енергії відбивається назовні.

    • Захист меблів від вигорання

    Вікна з цим склопакетом упереджують вигорання кольорів меблів та предметів інтер’єру, яке трапляється під негативним впливом ультрафіолету.

Виробник ВІКОНДА
Контактна інформація ТОВ «Вікна Віконда», 50048 м.Кривий Ріг, вул.Ольховська 2О, 0 800 50 13 26, office@vikonda.ua, www.vikonda.ua
Детальна інформація щодо продукту http://vikonda.ua/...
Матеріал ПВХ
Температурна Зона ІІ зона
Кількість шарів скла 2
Газовий склад камер Повітря
R, м²К/Вт 0,62

Річна економія
Річна економія: 2 100 грн / 1700 кВт·год*
92,6%
7,4%

Базове річне енергоспоживання на опалення 22944кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення Віконда Класік / 4Solar-16п-4 Clima Tech

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.


1 948 грн
за м²
Ви економите: 2 100 грн за рік*