Віконда Класік / 4Solar-16Ar-4br

від ВІКОНДА
  • Віконда Класик - це класична 4-камерна профільна система з монтажною шириною 60 мм, вікна з якої доступні за ціною для більшості клієнтів. У поєднанні із однокамерним енергоефективним та сонцезахисним склопакетом з аргоном ця система дозволяє заощадити на опаленні, зберегти тепло в приміщенні, та одночасно захистити примiщення вiд сонячних променiв i зберегти прохолоду за рахунок спецiальних видiв скла - сонцезахисного та енергоефективного (2в одному) та скла бронзового кольору в масi.

  • Використання однокамерного енергоефективного та сонцезахисного склопакета з аргоном та склом бронзового кольору у профільній системі Віконда Класик - робить готове вікно функціональним та стильним одночасно. Це рішення дозволяє заощадити на опаленні, зберегти тепло в приміщенні, та одночасно захистити примiщення вiд сонячних променiв i зберегти прохолоду за рахунок спецiальних видiв скла - сонцезахисного та енергоефективного (2 в одному). А скло бронзового кольору в масi виграшно виглядатиме в ламінованій профільній системі.
Контактна інформація ТОВ «Вікна Віконда», 50048 м.Кривий Ріг, вул.Ольховська 2О, 0 800 50 13 26, office@vikonda.ua, www.vikonda.ua
Детальна інформація щодо продукту http://vikonda.ua/...
Матеріал ПВХ
Температурна Зона ІІ зона
Кількість шарів скла 2
Газовий склад камер Аргон
R, м²К/Вт 0,73

Річна економія
Річна економія: 2 400 грн / 2000 кВт·год*
91,3%
8,7%

Базове річне енергоспоживання на опалення 22944кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення Віконда Класік / 4Solar-16Ar-4br

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.


1 837 грн
за м²
Ви економите: 2 400 грн за рік*