Vigrand - 7 / 4і-20Ar-4-16Ar-4i

від Вігранд
  • Енергозберігаюче скло - скло з енергозберігаючими властивостями. Спеціальне покриття скла зберігає тепло всередині приміщення. Опис профілю Vigrand 7 Luxury: 1. Кількість камер: 7; 2. Монтажна ширина: 85 мм; 3. Основні профілі з трьохконтурним ущільнювачем; 4. Армування замкнутим металом 1,5мм; 5. Підвищені тепло- і звукоізоляційні показники; 6. Товщина видимого контуру: 3 мм (А-клас); 7. Теплопровідність: IFT Rosenheim 1.20W (м²К); 8. Можливість підбору засклення 46, 48, 54 мм; 9. Наявність в системі додаткових профілів; 10. Наявність сертифікатів відповідності та гігієнічних висновків; 11. Можливість ламінування (покриття плівкою - кольоровий або «під дерево»); 12. Можливість виготовлення вікон будь-яких видів: поворотно-відкидних, розсувних, «гармошок» і т.д .; 13. Відповідає вимогам державної програми енергозбереження в I і II кліматичних зонах.
  • Профільна система Vigrand 7 luxury - це інноваційний продукт українського виробництва, виконаний за запатентованою німецькою технологією. Система віконних профілів відрізняється прекрасними теплоізоляційними і звукоізоляційні характеристики, а також пройшла сертифікацію IFT Rosenheim. Крім того, вона повністю адаптована під температурні перепади на території України. А гарантований термін служби складає не менше 40 років! Переваги профільної системи Vigrand 7: 1. Віконна система Vigrand 7 luxury є інноваційним і високотехнологічним ПВХ-продуктів нового покоління. 2. Перша 7-камерна профільна система українського виробництва. 3. Система сертифікована IFT Rosenheim. 4. Європейська рецептура, автоматизоване виробництво і постійний контроль якості роблять ПВХ-профілі безпечними, екологічними і довговічними. 5. ПВХ-профіль відрізняється трьохконтурним ущільнювачем. 6. Система відрізняється високим рівнем теплоізоляції і звукоізоляції. 7. Завдяки спеціальному фурнітурному пазу, встановлювати можна навіть противовзломную фурнітуру. 8. ущільнювача в вікнах тривалий час зберігає свої якості - не висихала, не тріскається і забезпечує довгострокову герметичність. 9. Профільна система адаптована до кліматичних умов в Україні, стійка навіть до сильних морозів і високих температур повітря. 10. Терміни служби ПВХ-профілю розрахований на десятиліття, протягом яких, система не втрачає своїх якісних характеристик, зберігає первинний зовнішній вигляд і функціональність.
Виробник Вігранд
Контактна інформація ТОВ "ВІГРАНД", 54028, Україна, Миколаївська обл, м. Миколаїв, вул. В. Чорновола, 8-ж
Детальна інформація щодо продукту https://vigrand.com.ua/...
Матеріал ПВХ
Кількість шарів скла 3
Газовий склад камер Аргон
R, м²К/Вт 0,94

Річна економія
Річна економія: 2 800 грн / 2300 кВт·год*
90,0%
10,0%

Базове річне енергоспоживання на опалення 22944кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення Vigrand - 7 / 4і-20Ar-4-16Ar-4i

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.