Вхідні двері TM Abwehr, серія COTTAGE

від Abwehr
  • Вхідні двері - це вид металевих дверних конструкцій, на які покладається виключно охоронна функція. Головна відмінність даного типу виробу від міжкімнатних дверей - міцність конструкції і товщина, використовуваного металу. Крім підвищеного рівня безпеки професійні двері повинні володіти стійкістю до перепадів температури, загрозу загоряння. Не варто забувати, що на приміщення можуть відбуватися атаки вандалів, тому надійність виходить на перше місце. Із заміною дверей пов'язано дуже багато клопоту, тому модель повинна бути зносостійкого, в іншому випадку нову покупку і монтаж доведеться здійснювати вже через пару років. Дверний короб виготовлений з цельногнуті листа стали на високоточному обладнанні. Гнутий двоступеневий профіль забезпечує максимальний захист вашого будинку від стороннього шуму, протягів і запахів завдяки 2 контурам ущільнення між дверним полотном і коробом. Ширина: 860 мм, 960 мм Висота: 2050 мм Короб: гнутий двоступеневий профіль Товщина короба: 110 мм Товщина полотна: 80 мм Контури ущільнення: 2 по периметру короба і полотна Товщина сталевого листа полотна: 1.5 мм Внутрішнє наповнення: мінеральна вата
  • Вхідні двері - це вид металевих дверних конструкцій, на які покладається виключно охоронна функція. Головна відмінність даного типу виробу від міжкімнатних дверей - міцність конструкції і товщина, використовуваного металу. Крім підвищеного рівня безпеки професійні двері повинні володіти стійкістю до перепадів температури, загрозу загоряння. Не варто забувати, що на приміщення можуть відбуватися атаки вандалів, тому надійність виходить на перше місце. Із заміною дверей пов'язано дуже багато клопоту, тому модель повинна бути зносостійкого, в іншому випадку нову покупку і монтаж доведеться здійснювати вже через пару років. Дверний короб виготовлений з цельногнуті листа стали на високоточному обладнанні. Гнутий двоступеневий профіль забезпечує максимальний захист вашого будинку від стороннього шуму, протягів і запахів завдяки 2 контурам ущільнення між дверним полотном і коробом. Ширина: 860 мм, 960 мм Висота: 2050 мм Короб: гнутий двоступеневий профіль Товщина короба: 110 мм Товщина полотна: 80 мм Контури ущільнення: 2 по периметру короба і полотна Товщина сталевого листа полотна: 1.5 мм Внутрішнє наповнення: мінеральна вата Кількість петель: 2 Поріг: Сталевий
Виробник Abwehr
Контактна інформація ТМ "Abwehr" ,  м. Чернигов, вул. Шевченко, 4.  тел.: +38 (097) 023-45-76,  +38 (093 )263-16-39, http://www.abwehr.com.ua
Детальна інформація щодо продукту http://www.abwehr.com.ua/...
Товщина, мм 93
Теплопровідність, Вт/(м·К) 0,042
R, м²К/Вт 0,70

Річна економія
Річна економія: 700 грн / 600 кВт·год*
98,5%
1,5%

Annual energy baseline 39722кВт·год/рік


Annual energy after replacement of Вхідні двері TM Abwehr, серія COTTAGE

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.