Вхідні двері Thermo65, мотив 010

від Hormann
  • Вхідні двері Thermo65, мотив 010. Полотно зі сталі, коробка Roundstyle з алюмінію, замок з 5-точковим закриванням, система захисту від зламу RC2, нажимна або штангова ручка.
  • Вхідні двері Thermo65, мотив 010. Полотно товщиною 65 мм зі сталі з наповненням із вспіненого полуіуретану з термічним розділенням, коробка з алюмінію 80 мм у виконанні Roundstyle з термічним розділенням, замок з 5-точковим закриванням, серійно з системою захисту від зламу RC2, нажимна ручка або ручка-штанга з нержавіючої сталі. Можливі різні кольори згідно RAL-карти або декори під деревину.
Виробник Hormann
Контактна інформація ТОВ "Хьорман-УА",вул. Чумацька, 4, Київська обл., Бориспіль, 08300, тел. 044 406 10 00, 044 331 11 99, www.hormann.ua
Детальна інформація щодо продукту https://www.hormann.ua/...
Товщина, мм 65
Теплопровідність, Вт/(м·К) 0,000
R, м²К/Вт 0,70

Річна економія
Річна економія: 700 грн / 600 кВт·год*
98,5%
1,5%

Annual energy baseline 39722кВт·год/рік


Annual energy after replacement of Вхідні двері Thermo65, мотив 010

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.