VENTS VUT 160 PB ЕС А11

від ВЕНТИЛЯЦІЙНІ СИСТЕМИ
  • Припливно-витяжні установки ВУТ ПБ ЕС являють собою повністю готові вентиляційні агрегати, які забезпечують фільтрацію і подачу свіжого повітря у приміщення та видалення забрудненого. Водночас тепло витяжного повітря передається припливному повітрю через високоефективний пластинчастий рекуператор. Сумісні з круглими повітропроводами номінальним діаметром 125 і 160 мм.
  • Використовуються високоефективні електронно-комутовані (ЕС) мотори з зовнішнім ротором і з назад загнутими лопатками. Такі мотори є на сьогодні найбільш передовим рішенням в області енергозбереження. ЕС-мотори забезпечують високу продуктивність і регулювання швидкості у всьому діапазоні швидкостей обертання. Безперечною перевагою ЕС-мотора є високий ККД (до 90 %). Установки оснащені 100 % байпасом для охолодження приміщення, яке вентилюється за рахунок подачі прохолодного повітря з вулиці.становки ВУТ 160 ПБ ЕС А14 і ВУТ 350 ПБ ЕС А14 оснащені панеллю керування A14 з сенсорним екраном і LED-індикацією. Установки ВУТ 160 ПБ ЕС А11 і ВУТ 350 ПБ ЕС А11 комплектуються сенсорною панеллю керування з РК екраном ПУ СЕНС 01.
Контактна інформація Приватне акціонерне товариство "Вентиляційні системи", sale@vents.ua, (044) 406-36-27, 01030, м.Київ, вул. М.Коцюбинського, 1, www.vents.ua
Детальна інформація щодо продукту https://vents.ua/...
Тип теплоутилізатора пластинчатий
Ефективність, % 82,0

Річна економія
Річна економія: 0 грн / 0 кВт·год*
100,0%
0,0%

Annual energy baseline 22944кВт·год/рік


Annual energy after replacement of VENTS VUT 160 PB ЕС А11

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.