Вентильований фасад ТМ "Nichiha" - 16 мм, утеплювач Izovat 80 кг / м3, 100 мм на металеву підконструкцію

  • Вентильований фасад з фіброцементних панелей ТМ "Nichiha, товщиною - 16 мм, утеплювач Izovat 100 мм на металеву підконструкцію.
  • Опис: Вентильований фасад з фіброцементних панелей ТМ "Nichiha, товщиною - 16 мм, утеплювач Izovat 100 мм на металеву підконструкцію. -На стіну будівлі за допомогою анкерів кріпляться кронштейни на відстані 606 мм один від одного (висота кронштейнів залежить від товщини утеплювача); -Кронштейни "Перев'язуються" по горизонту куточком; -В отримані "осередки" закладається утеплювач; -Утеплювач закривається вітробар'єром за допомогою " парасольок "; -На куточок вертикально кріпиться омега профіль "проміжний", в місцях вертикальних з'єднань панелей використовується широкий профіль омега; -На вертикальні омега профілі за допомогою клямерів кріпиться фасадна панель; -Кінцевий етап це герметизація деформаційних швів герметиком. Комплектація для металевої підконструкції і утеплювача: -Ветробарьер; -Парасольки для кріплення Ветробарьер. -Кронштейн; -Уголок; -Промежуточний Омега профіль; -Стиковочний Омега профіль; -Анкер; -Шурупи Для з'єднання підконструкції.
Детальна інформація щодо продукту http://nichiha.kiev.ua
Виробник Ні
Контактна інформація ТОВ «ТД Дімдах», м. Київ, вул. Руденко, 6-А, тел.: +38 (044) 369-54-01, +38 (067) 402-38-12, e-mail: Alexb.74@mail.ru
Матеріал Кам'яна вата
Теплопровідність, Вт/(м·К) 0,036
Товщина, мм 100
R, м²К/Вт 2,78

Річна економія
Річна економія: 11 200 грн / 9200 кВт·год*
76,8%
23,2%

Базове річне енергоспоживання на опалення 39722кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення Вентильований фасад ТМ "Nichiha" - 16 мм, утеплювач Izovat 80 кг / м3, 100 мм на металеву підконструкцію

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.