Вентильований фасад ТМ "Nichiha" - 16 мм, утеплювач Izovat 80 кг / м3, 100 мм на дерев'яну підконструкцію

  • : Вентильований фасад з фіброцементних панелей ТМ "Nichiha, товщиною - 16 мм, утеплювач Izovat 100 мм на дерев'яній підконструкції.
  • Опис: Вентильований фасад з фіброцементних панелей ТМ "Nichiha, товщиною - 16 мм, утеплювач Izovat 100 мм на дерев'яній підконструкції -На стіну будівлі за допомогою анкерів кріпиться "основний" брус з кроком 606 мм (висота бруса залежить від товщини утеплювача); -Між брусів закладається утеплювач і закривається вітробар'єром за допомогою " парасольок "; -На "основний" брус кріпиться контррейки яка створює повітряний потік, в місцях вертикальних з'єднань панелей використовується подвійний основний брус; -На Контррейка за допомогою клямерів кріпиться фасадна панель; -Кінцевий етап це герметизація деформаційних швів герметиком. Комплектація для дерев'яної підконструкції і утеплювача: Брус дерев'яний "основний"; -Контррейка; -Анкер Для кріплення "основного" бруса; -Саморізи для кріплення контррейки; -Вітробарьер; -Парасольки для кріплення вітробаьер
Детальна інформація щодо продукту http://nichiha.kiev.ua
Виробник Ні
Контактна інформація ТОВ «ТД Дімдах», м. Київ, вул. Руденко, 6-А, тел.: +38 (044) 369-54-01, +38 (067) 402-38-12, e-mail: Alexb.74@mail.ru
Матеріал Кам'яна вата
Теплопровідність, Вт/(м·К) 0,036
Товщина, мм 100
R, м²К/Вт 2,78

Річна економія
Річна економія: 11 200 грн / 9200 кВт·год*
76,8%
23,2%

Базове річне енергоспоживання на опалення 39722кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення Вентильований фасад ТМ "Nichiha" - 16 мм, утеплювач Izovat 80 кг / м3, 100 мм на дерев'яну підконструкцію

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.