VEKASLIDE 82 / 6i-14Аr-6-12Аr-6і

від Вікно Плюс
  • Стабільна багатокамерна система VEKA SOFTLINE 82 із чудовими ізолюючими характеристиками. Панорамні двері VEKASLIDE 82 Висока шумоїзоляція забезпечує тишу й спокій у Вашому будинку. Високоякісний пластик, стійкий до впливів зовнішнього середовища. Не потребує фарбування, та будь-якого іншого спеціального догляду. Використання спеціальних армуючих підсилювачів забезпечує високу стабільність конструкції
  • Профіль для зовнішнього та внутрішнього відкривання, шириною 100 мм, монтажний розмір 82 мм Панорамні двері VEKASLIDE 82 Цільнозварне армування (65х45) з товщиною стінки 2мм Алюмінієвий поріг, з пластиковим термомостом та теплоізолюючим вкладишем Алюмінієва направляюча з тефлоновим покриттям для легкого пересування стулки. З внутрішньої сторони ручка, з іншої-втоплена ручка "мушля".
Виробник Вікно Плюс
Контактна інформація ТМ «Вікно Плюс», 32300, Україна, м. Кам'янець-Подільський, вул. Князів Коріатовичів, 21, тел.: +38 (097) 033 00 03, e-mail@viknoplus.ua
Детальна інформація щодо продукту http://www.viknoplus.ua/...
Матеріал ПВХ
Кількість шарів скла 3
Газовий склад камер Аргон
R, м²К/Вт 0,85

Річна економія
Річна економія: 2 700 грн / 2200 кВт·год*
90,4%
9,6%

Базове річне енергоспоживання на опалення 22944кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення VEKASLIDE 82 / 6i-14Аr-6-12Аr-6і

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.