VEKA SOFTLINE 70 / 4i-15-4М1-15-4i

від Вікнарі
  • Металопластикові вікна, що призначені для встановлення в житлових та промислових будівлях. Виготовлені з використанням останніх технологій, для забезпечення максимального енергозбереження.
  • Стабільна багатокамерна система з чудовими ізолюючими характеристиками . Висока шумоізоляція забезпечує тишу і спокій у Вашому будинку . Високоякісний пластик , стійкий до впливів зовнішнього середовища , не потребує ні фарбування , ні в будь-якому іншому спеціальному догляді . Рівна гладка поверхня . Використання спеціальних армуючих підсилювачів забезпечує високу стабільність конструкцій 5 повітряних камер. монтажна ширина 70 мм толщина зовнішньої стінки 3мм профіль постачається з сірим вкатаним ущільнювачем класа АРТК, силикон можливість встановлення стеклопакетів розмірами від 4 до 42 мм гладкий похилий фальц в профілі сприяє кращому стіканню води і легко миється фурнітурний паз відповідає європейському стандарту виконання – біле/кольорове приведений опір теплопередачі відповідає 1 классу виробів згідно ДСТУ Б В.2.7-130:2007 і нормам DIN 4108 і EnEV звукоізоляція VDI 2719 противзломні характеристики відповідають нормативам DIN V ENV 1627 - 1630 Суцільний контур ущільнювача в рамі и стулці Фальцевий уйщільнювач
Виробник Вікнарі
Контактна інформація Вікнарі, м. Вінниця, пр-т Юності, 18, к.510, тел.: +38 (0432) 52-54-87, www.viknari.com.ua
Детальна інформація щодо продукту http://viknari.com.ua/...
Матеріал ПВХ
Кількість шарів скла 3
Газовий склад камер Повітря
R, м²К/Вт 0,85

Річна економія
Річна економія: 2 700 грн / 2200 кВт·год*
90,4%
9,6%

Базове річне енергоспоживання на опалення 22944кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення VEKA SOFTLINE 70 / 4i-15-4М1-15-4i

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.