VARTEX THERM MW 100 (мінеральна вата)

від VARTEX
  • Cистемні компоненти: Суха клеюча суміш для приклеювання плит із мінеральної вати та армування пінополістиролу Vartex ArmoPlast або Суха клеюча суміш армована волокнами для приклеювання плит із мінеральної вати Vartex MW Fasad. Мінеральна вата Paroc (Paroc Linio 10, Paroc Linio 15, Paroc Linio 80). Суха клеюча суміш армована волокнами для приклеювання плит із мінеральної вати Vartex MW Fasad. Дюбель для теплоізоляції з металевим стержнем (механічне кріплення) Wkret-met дюбель LMX. Армуюча лугостійка сітка з скловолокна (щільність 165 г/м²) Valmiera. Грунт універсальний силіконовий під декоративну штукатурку Vartex Grunt. Силіконова штукатурна маса Fastech Silikon Розмір зерна: 1,5 мм; 2,0 мм; 2,5 мм; Доступні фактури: Зерниста («барашек»), рифлена («короїд»).
  • Система VARTEX THERM MW – це високоякісна скріплена система утеплення будинків плитами з негорючої мінеральної вати двух типів: - вата з розподіленою структурою волокон (зусилля на розрив не менш 10 кПа, зусилля на стискання не менш 20 кПа) - вата ламель з паралельною структурою волокон (зусилля на розрив не менш 80 кПа, зусилля на стискання не менш 50 кПа). Використання вати дозволяє досягнути ефективної термічної і акустичної ізоляції стін та покращення мікроклімату приміщень. Дає високе паропропускання, що забезпечує вільне „дихання” стін. Завдяки простій технології виконання, а також довготривалому строку експлуатації, можливе облаштування сучасних та естетично привабливих фасадів. Зовнішнім шаром системи є силіконова штукатурка FASTECH, доступна в широкій палітрі кольорів і фактур.
Детальна інформація щодо продукту http://vartex.ua/...
Виробник VARTEX
Контактна інформація ТОВ "Вартекс Україна", м. Київ, пр-т Перемоги 65, корп. В, оф. 452/3, тел.: 067 325-62-43 vartex.ua
Матеріал Фасадні системи
Теплопровідність, Вт/(м·К) 0,037
Товщина, мм 100
R, м²К/Вт 2,70

Річна економія
Річна економія: 11 100 грн / 9100 кВт·год*
77,1%
22,9%

Базове річне енергоспоживання на опалення 39722кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення VARTEX THERM MW 100 (мінеральна вата)

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.