VARTEX THERM 100 (пінополістирол)

від VARTEX
  • Cистемні компоненти: Суха клеюча суміш для приклеювання плит із піностиролу Vartex S Plast. Пінопласт ПСБ-С-25 (ДСТУ) (100 мм). Суха клеюча суміш для створення армуючого шару Vartex ARMO Plast. Дюбель для теплоізоляції (механічне кріплення). Wkret-met дюбель LTX. Армуюча лугостійка сітка з скловолокна (щільність 165 г/м²) Valmiera. Грунт універсальний під декоративну штукатурку Vartex Grunt. Акрилова штукатурна маса Fastech Akrylat або силіконова штукатурна маса Fastech Silikon Розмір зерна: 1,5 мм; 2,0 мм; 2,5 мм; Доступні фактури: Зерниста («барашек»), рифлена («короїд»)
  • Система VARTEX THERM – це скріплена система утеплення будинків високої якості плитами з пінополістиролу. Для утеплення фасадів використовують пінополістирол щільністю від 15 кг/м3. Пінополістирол вимагає менше зусиль на монтаж, дешевше механічне кріплення. Використання пінополістиролу дозволяє економним шляхом досягнути ефективної термічної ізоляції стін та покращення мікроклімату приміщень. Використання силіконових штукатурок забезпечує довговічний естетично привабливий фасад будинку. Зовнішнім шаром системи може бути також акрилова штукатурка що є більш економічно привабливою. Штукатурки FASTECH, доступні в широкій палітрі кольорів і фактур.
Детальна інформація щодо продукту http://vartex.ua/...
Виробник VARTEX
Контактна інформація ТОВ "Вартекс Україна", м. Київ, пр-т Перемоги 65, корп. В, оф. 452/3, тел.: 067 325-62-43 vartex.ua
Матеріал Фасадні системи
Теплопровідність, Вт/(м·К) 0,040
Товщина, мм 100
R, м²К/Вт 2,50

Річна економія
Річна економія: 10 900 грн / 8900 кВт·год*
77,6%
22,4%

Базове річне енергоспоживання на опалення 39722кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення VARTEX THERM 100 (пінополістирол)

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.