Vaillant recoVAIR VAR260/4 E

від Vaillant
  • Компактна установка системи вентиляції з рекуперацією тепла Забезпечує високу якість повітря в приміщенні для здорового і комфортного мікроклімату Підтримує вологість і вміст СО2 в приміщенні на заданому рівні Зберігає до 98% тепла, що втрачається через вентиляцію Потужні фільтри для очищення запиленого повітря
  • Забезпечує високу якість повітря в приміщенні для здорового і комфортного мікроклімату Підтримує вологість і вміст СО2 в приміщенні на заданому рівні Адаптує свою роботу в залежності від умов зовні і всередині приміщення Максимально ефективне регулювання температури в приміщенні. Влітку повітря відводиться через байпас в обхід теплообмінника Низький рівень шуму. Частотна регулювання вентиляторів, якісна звукоізоляція Потужні фільтри для очищення запиленого повітря. Система рекуперації запобігає потраплянню пилу через відкриті вікна Запобігає псуванню речей і приміщення від зайвої вологості. Запобігає появі цвілі Зберігає до 98% тепла, що втрачається через вентиляцію Моніторинг та облік збереженої енергії Можливість роботи в системах опалення з газовими котлами, сонячними колекторами, тепловими насосами та ін. Панель управління з інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом Можливість віддаленого моніторингу та управління системою через блок дистанційного керування VR 900 Вбудований датчик вологості Датчик CO2 замовляється, як додатковий аксесуар Вбудована байпасна заслінка для вентилювання приміщення, виключаючи рекуперативний теплообмінник Вбудована система фільтрації в стандартному виконанні або фільтри для сильно запиленого повітря, як опція Електричний нагрівач для захисту від замерзання (опція) Можливість автономної роботи без додаткової автоматики або інтеграції в систему опалення через регулятор VRC 700 Діагностика засмічення фільтра через панель управління або віддалено через VR 900 Можливість віддаленого моніторингу для дистанційної діагностики та контролю системи через VR 900
Виробник Vaillant
Контактна інформація ДП "Вайлант Груп Україна", Україна, м. Київ, вул. Лаврська, 16, тел.: +38 (044) 339-98-40
Детальна інформація щодо продукту https://www.vaillant.ua/...
Тип теплоутилізатора пластинчатий
Ефективність, % 81,0

Річна економія
Річна економія: 0 грн / 0 кВт·год*
100,0%
0,0%

Annual energy baseline 22944кВт·год/рік


Annual energy after replacement of Vaillant recoVAIR VAR260/4 E

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.