Vaillant auroSTOR VPS SC 700

від Vaillant
  • Усередині буферної накопичувальної ємності розташований емальований ємнісний водонагрівач непрямого нагріву для гарячого водопостачання. Зручна комбінація з будь-якими видами сонячних колекторів. Догріває емальований гладкотрубний теплообмінник, інтегрований в ємнісний нагрівач, забезпечить гарантований комфорт гарячого водопостачання. Можливість економічного і разом з тим екологічного опалення за умови поєднання, як з традиційними, так і з конденсаційними газовими котлами; можливе застосування твердопаливних котлів.
  • Обсяг високоякісної буферної ємності системи опалення (зовнішній бойлер) 490л. Обсяг емальованій посудині системи гарячого водопостачання (внутрішній бойлер) 180л. Змієвиковий теплообмінник непрямого нагріву площею 0,8 м (розміщений в ємності системи гарячого водопостачання) .2 Змієвиковий теплообмінник контуру геліоустановки площею 2,7 м2 (встановлений всередині буферної ємності). Захисний магнієвий анод перешкоджає появі корозії. Передбачено отвір для чищення. Знімна теплоізоляція, що не виділяє шкідливих речовин. Гільзи для температурних датчиків.
Виробник Vaillant
Контактна інформація ДП "Вайлант Груп Україна", Україна, м. Київ, вул. Лаврська, 16, тел.: +38 (044) 339-98-40
Детальна інформація щодо продукту https://www.vaillant.ua/...
Товщина, мм 100
Теплопровідність, Вт/(м·К) 0,000

Річна економія
Річна економія: 2 800 грн / 2300 кВт·год*
90,0%
10,0%

Базове річне енергоспоживання на опалення 22944кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення Vaillant auroSTOR VPS SC 700

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.